صانعی : قولی برای قهرمانی در المپیک نمی‌دهیم/ مشکل بازی تدارکاتی داریم !

0
148

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :
سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۱۸ سال گفت : از حالا قول قهرمانی برای المپیک آرژنتین منطقی نیست .
علی صانعی در رابطه با آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال زیر ۱۸ سال ایران گفت : در حال حاضر هفته دوم تمرینات ما در حال سپری شدن است و با ۲۰ بازیکن نهایی تمرینات خود را آغاز کرده‌ایم و طبق هماهنگی که با کادر فنی انجام شده قرار است که در طول ۶ هفته ابتدایی تمرینات بدنسازی ادامه داشته باشد .

وی در ادامه گفت : بعد از تمرینات بدنسازی قرار است به کارهای تاکتیکی بپردازیم و در صورتی که در طول مدت تمرینات و بازی‌های تدارکاتی اگر برای بازیکنی مصدومیت و یا مشکلی پیش آمد ما علاوه بر ۲۰ بازیکن نهایی ۱۰ بازیکن آماده دیگر داریم که می‌توانیم از آنها استفاده کنیم .

سرمربی تیم زیر ۱۸ سال همچنین در رابطه با بازی‌های تدارکاتی‌ گفت : تاکنون با چند کشور جهت بازی‌های دوستانه صحبت شده که در حال حاضر با برزیل قطعی شده اما تنها مشکلی که وجود دارد، مسافت بین دو کشور و رفت و آمد است که آیا مستقیم ازبرزیل راهی آرژنتین شویم و یا اینکه مجددا به ایران برگشته و سپس راهی مسابقات المپیک شویم که این موضوع در حال بررسی است .

صانعی گفت : طبق هماهنگی‌های که با کمیته ملی المپیک انجام شده قرار است اعزام تیم فوتسال به آرژانتین هفتم یا دهم مهرماه انجام شود . امیدوارم بتوانیم قبل از این مسابقات بازی‌های دوستانه‌ای داشته باشیم به این دلیل که تنها مشکل حال حاضر نداشتن بازی‌های تدارکاتی است .

وی در پاسخ به سوالی که آیا این تیم پتانسیل قهرمانی در المپیک را دارد یا خیر گفت : این تیم قهرمان آسیا شده و توقعات از آن زیاد است . قول قهرمانی دادن کار درست و منطقی نیست که بخواهم از همین الان بگوییم این تیم قهرمان می‌شود ، اما این قول را از طرف خود، کادر فنی و بازیکنان می‌دهم که با تمام وجود تلاش می‌کنیم که از عنوان قهرمانی خود در آسیا دفاع کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه