سقف قرارداد در آذرخش زیر صد میلیون تومان است / بازیکنان بومی حاضر به تمدید قرارداد نیستند !

0
189

حسین احمدی سرخونی مدیرعامل باشگاه آذرخش بندرعباس در خصوص وضعیت تیمش گفت : سقف قرارداد برای تمام بازیکنان در تیم فوتسال آذرخش زیر صد میلیون تومان است که بعضی خبرگزاری ها در این خصوص شیطنت کردند .

وی افزود : بازیکنان بومی که سال گذشته بین ۱۵ الی ۳۵ درصد از پول خود را دریافت کردند تا زمان تسویه حساب کامل حاضر به تمدید قرارداد نیستند .

مدیرعامل باشگاه آذرخش بندرعباس عنوان کرد : کادر فنی تیم فوتسال هم همانند سایر بازیکنان بومی دریافتی مناسبی در سال گذشته نداشته اند که باید نگاه ویژه ای به آنان شود .

احمدی سرخونی اشاره داشت : به محضی که بازیکنان بومی قرارداد خود را تمدید کنند تا پایان هفته جاری تمرینات این تیم در سالن فجر آغاز می شود .

این مسئول ادامه داد ؛ با سه بازیکن جدید برای اینکه تیم در فصل جدید دچار مشکلاتی از لحاظ فنی نشود قرارداد داخلی امضا کرده ایم که به احتمال زیاد یک بازیکن دیگر را جذب کنیم .

وی با اشاره به اینکه تا کنون از سه ارگان قرار است به تیم فوتسال آذرخش پول تزریق شود گفت : تاکنون هیچ واریزی از سوی نهادهای نام برده به آذرخش نشده است و فعلا در این خصوص بلاتکلیف هستیم .

مالک و موسس باشگاه آذرخش بندرعباس در پایان گفت : باید تشکر کرد از تمامی مسئولانی که دلسوزانه به تیم فوتسال آذرخش نگاه جدی دارند اما این تیم نیاز مبرم به پول دارد که وضعیت شروع فصل خود را سر و سامان دهد .

مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور از ۱۵ تیرماه آغاز می شود و تیم آذرخش در نخستین گام به مصاف تیم ارژن شیراز در بندرعباس می رود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه