رمزگشایی از علت عدم توافق شمسایی با شهروند ساری/ پیشنهاد میلیاردی ، ساروی ها را ناامید کرد !

0
368

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از خبر ورزشی :

چندی پیش بحث مذاکره ساروی ها با وحید شمسایی برای حضور او در تیم شهروند به عنوان مربی بازیکن مطرح شد و این بحث که طرفین تا حدود زیادی با هم به توافق رسیده اند . با این حال با گذر زمان خبر تازه ای از حضور شمسایی به گوش نرسید تا اینکه خبرها حاکی از منتفی شدن حضور او در قلعه عقابها بود .

بر اساس شنیده ها وحید شمسایی به دلیل عدم توافق مالی با مدیران شهروند ساری قید رفتن به این تیم را زده است .

خود او در مورد علت این اتفاق گفت : هدفم این بود وقتی می‌خواهم وارد فضای فوتسال ساری شوم ، گام بزرگی برای موفقیتش بردارم اما این موضوع مستلزم توافق دو طرف در مورد همه مسائل و جزییات بود . اما یکی دو مورد وجود داشت که حل کردنش سخت بود . با این حال آقای نجاریان ( مدیر عامل شهروند ) کاملا صادقانه صحبت کرد و هر چیزی که در توانش نبود وعده نداد . او واقعا با من خوب تا کرد و هر چیزی که در توانش بود را می‌خواست برآورده کند . با این وجود با توجه به چند مورد که مربوط به مسائل مالی بود ، همکاری من با شهروند ساری منتفی است .

در این باره اما شنیدیم رقم میلیاردی پیشنهادی به نجاریان باعث شده تا شهروند ساری قید جذب این ستاره فوتسال را بزند . بر اساس برنامه ای که شمسایی به شهروندی ها داده این تیم در فصل دوم حضور او مدعی قهرمانی خواهد بود و او برای ساختن چنین تیمی پیشنهاد بیش از یک میلیاردی را داده است .

گویا شمسایی برای خودش ، کادرفنی و مصطفی نظری به عنوان دروازه بان پیشنهاد یک میلیارد و ۳۰۰ میلیونی برای یک فصل را داده که این پیشنهاد از سوی نجاریان مدیر عامل شهروند مورد قبول واقع نشده است . شمسایی در پیشنهاد دوم خود اعلام کرده که حاضر است به عنوان مدیر فنی دو روز در هفته به ساری بیاید و در قبال این حرکت نیز رقمی نزدیک به ۴۰۰ میلیون تومان خواهد گرفت که این پیشنهاد نیز مورد قبول واقع نشده است تا عملا مذاکرات طرفین برای حضور شمسایی در ساری به بن بست خورده و از شواهد بر می آید که مربی بازیکن سابق تاسیسات دریایی در شروع لیگ برتر بدون تیم باشد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه