نشانه هایی از اینکه شمسایی امسال بیرون میماند ، در گفتگوی تازه وحید !

0
341

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

وحید شمسایی ابتدا درباره توافق نکردنش با شهروند ساری گفت : هدفم این بود وقتی می‌خواهم وارد فضای فوتسال ساری شوم ، گام بزرگی برای موفقیتش بردارم اما این موضوع مستلزم توافق دو طرف در مورد همه مسائل و جزییات بود . اما یک دو مورد وجود داشت که حل کردنش سخت بود . با این حال آقای نجاریان ( مدیرعامل شهروند ) کاملا صادقانه صحبت کرد و هر چیزی که در توانش نبود که وعده نداد . او واقعا با من خوب تا کرد و هر چیزی که در توانش بود را می‌خواست برآورده کند . با این وجود با توجه به چند مورد که مربوط به مسائل مالی بود ، همکاری من با شهروند ساری منتفی است .

او هم‌چنین درباره قانون جنجالی سازمان لیگ مبنی بر محرومیت ۶ ماهه لژیونرهای ایرانی شاغل در جام باشگاه‌های آسیا بیان کرد : به هیچ وجه موافق چنین قانونی نیستم ؛ تکلیف حضور ایرانی‌ها در جام باشگاه‌های آسیا یک بار برای همیشه باید روشن شود . رفتن بازیکنان ایرانی به این مسابقات ، جذابیتش را بیش‌تر می‌کند . فوتسال در آسیا از آن ایران است و ما باید فوتسالیست‌های‌مان را به رخ سایر کشورها بکشیم . ضمن این که پول خوبی هم نصیب این لژیونرها می‌شود و در شرایط امروز فوتسال ، چنین قوانینی بدترین اتفاق ممکن است .

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال درباره وضع این قانون برای حمایت از نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا ، اظهار کرد : دنیای فوتبال و فوتسال ، کاملا حرفه‌یی است . مس هم در حال حاضر برنامه‌ریزی خوبی داشته و بازیکنان کمکی خوبی جذب کرده است . مثلا در اروپا ، بازیکن‌های اسپانیایی و آلمانی در تیم‌های مختلف روبه روی هم قرار می‌گیرند . این که بخواهیم در حمایت از نماینده ایران در آسیا ، بازیکنان ایرانی را از حضور در تیم‌های خارجی منع کنیم ، بسیار غیرحرفه‌یی است . نماینده ایران هم برای این که نتیجه بگیرد باید تیمش را تقویت کند و با تمام توان به مسابقات برود .

شمسایی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با کنایه درباره یکی از مسوولان فوتسال گفت : یک نفر را داریم که نمی‌دانم چرا در همه مسائل اظهار نظر کرده و خودش را نخود هر آشی می‌کند . اگر بدانم چه کاره است و چه وظیفه‌ای دارد ، جالب خواهد شد . بدبختی ما در فوتسال این است که هیچ‌کس جای خودش نیست . این شخص در مورد همه چیز و همه کس اظهار نظر می‌کند . مربی باید جای خودش باشد ، سرمربی جای سرمربی و … اما این یک نفر خودش را به جای همه قرار می‌دهد .

آقای گل جهان در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا با پیشنهاد تیم پارسیان شهرقدس برای پیوستن به این تیم موافقت می‌کند ، گفت : محمود خوراکچی به من لطف دارد و پیشنهاد داده است برای پارسیان هم بازی کنم و هم در کادرفنی باشم . اما این تیم بودجه لازم را ندارد و من هم برای این که به خودم احترام بگذارم ، پاسخ منفی خواهم داد . خود خوراکچی هم می‌داند مبلغ من چقدر است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه