بازیکنان تیم فوتسال محمد سیما به ۶۰ درصد آمادگی رسیده‌اند !

0
407

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :
مربی تیم فوتسال لیگ برتری سوهان محمد سیما گفت : با برگزاری دو نوبت تمرین ، هم‌اکنون بازیکنان به ۶۰ درصد آمادگی رسیده‌اند .
حسین گنجیان با اشاره به آخرین وضعیت تیم فوتسال سوهان محمد سیما اظهار داشت : تمرینات این تیم به‌صورت منظم پیگیری می‌شود تا پیش از آغاز رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بازیکنان به آمادگی کامل برسند .

مربی تیم لیگ برتری سوهان محمد سیما با بیان اینکه تمرینات در دو بخش بدن‌سازی و تاکتیکی انجام می‌شود ، افزود : هم‌اکنون در دو نوبت تمرینات خود را انجام می‌دهیم و با توجه به تستی که هفته گذشته از بازیکنان گرفتیم به ۶۰ درصد آمادگی داریم .

وی با اشاره به اینکه پانزدهم تیرماه مسابقات آغاز خواهد شد ، گفت : خوشبختانه به علت برگزاری مسابقات جام رمضان فوتسال ، بازیکنان از شرایط بازی دور نبوده‌اند و آمادگی نسبی دارند .

گنجیان تصریح کرد : با ادامه و برگزاری منظم تمرینات تا زمان برگزاری مسابقات بازیکنان تیم فوتسال سوهان محمد سیما به ۸۰ درصد از آمادگی خواهند رسید .

وی درباره برگزاری اردویی تدارکاتی برای این تیم توضیح داد : در هفته گذشته اردویی سه‌روزه در قم برپا کردیم اما با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده پس از پایان ماه رمضان اردویی خارج از استان ترتیب داده ‌می‌شود .

گفتنی است ، تیم سوهان محمد سیما نماینده استان قم در لیگ برتر فوتسال خواهد بود که در هفته نخست نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشور در ساوه به مصاف شهرداری این شهر خواهد رفت .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه