اختصاصی | خوراکچی : به خاطر پارسیان از برخی خط قرمزهایم گذشتم ، اما دیگر نمیتوانم !

0
235

خوراکچی پس از استعفای ناگهانی از پارسیان در گفتگو با اخبار فوری فوتسال گفت :
با توجه به اینکه ۲۰ روز است که از بازگشت پارسیان به لیگ برتر میگذرد . از همان زمان جلسات متعددی برگزار شد . به اقای مهندس شیوایی ( رییس هیات مدیره ) اعلام کردم که این لیگ برتری شدن بار مالی دارد و اگر میتوانید تامین بودجه کنید به لیگ برتر برگردید که امادگی خود را اعلام کردند .
پس از آن هم جلسان متعددی برای کادر فنی و جذب بازیکن و امکانات سالن داشتیم .
قرار بود هیات مدیره جذب اسپانسر کند که تا این لحظه اتفاق نیافتاده .
همین هزینه اندک هم قرار است از جیب اقایان باشد که باز هم جای تقدیر دارد . اما همین امروز که با شما صحبت میکنم گسر بودجه دارند . من به خاطر دینی که به باشگاه و مردم شهر قدس داشتم انعطاف خودم و بازیکنان را نشان دادم و قیمت بازیکنان را کم کردیم . اما امروز دیگر به آن حداقل ها هم نرسیدیم . برای همین کناره گیری کردم تا باشگاه با بودجه ای که در اختیار دارد به گزینه بعدی فکر کند . بازیکنان هم به خاطر من امدند و حالا با این شرایط باشگاه باید با انها کنار بیاید .
من به خاطر پارسیان از برخی از خط قرمزهای شخصی ام چشم پوشی کردم . اما بیشتر نمیتوانم کنار بیایم
دنبال این بودیم که اسپانسر جدید پیدا کنیم و یگ جای خالی را هم برای شمسایی گذاشته بودیم تا هم در کادر فنی و هم به عنوان بازیکن کنار ما باشند که نشد .
اما برای باشگاه پارسیان و هیات مدیره آن آروزی موفقیت دارم .
خوراکچی در پایان گفت : بازیکنانی که با نظر من جذب شدند ، فقط به خاطر من آمده بودند و با مبالغ بسیار کمی قرار داد بسته بودند و هیچ قرارداد بالایی نداشتیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه