در رقابت‌های فوتسال جام باشگاههای آسیا از توپ (( موندو )) استفاده می‌شود !

0
159

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :

با توجه به اتمام قرارداد AFC با شرکت نایک طبق تصمیم گرفته شده قرار است در مسابقات فوتسال جام باشگاههای آسیا از توپ (( موندو )) استفاده شود .
عباس ترابیان در مورد نامه جدید AFC در رابطه با مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های که قرار است در اندونزی برگزار شود گفت : روز گذشته نامه‌ای به دست ما رسید که در مورد برنامه مسابقات جام باشگاههای آسیا و ورود تیمهای شرکت کننده در این مسابقات بود که ورود کلیه تیمها در این مسابقات را ۹ مهرماه به اندونزی اعلام کرده بود .

وی در ادامه گفت : با توجه به تاریخ اعلام شده از سوی AFC ممکن است تیم فوتسال مس سنگون نماینده ایران در این مسابقات به دلیل برگزاری چند بازی تدارکاتی زودتر از موعد مقرر در اندونزی حضور پیدا کند . در این نامه همچنین قید شده که روز دهم مهر ماه جلسه مدیران باشگاه‌ها برگزار و در همان روز ساعت ۱۲ مصاحبه مطبوعاتی در محل کنفرانس مطبوعاتی این مسابقات برگزار می‌شود .

مدیر فنی کمیته توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی افزود : در این نامه همچنین از پایان قرارداد AFC با شرکت نایک که قبلا در مسابقات رسمی فوتسال از توپ این شرکت استفاده می‌شده خبر داده اند و با توجه به اتمام قرارداد این شرکت طبق تصمیم جدید AFC از این پس در مسابقات رسمی فوتسال از توپ (( موندو )) استفاده می شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه