جلسه فوق‌العاده برای بررسی مشکل لژیونرهای فوتسال !

0
176

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

سازمان لیگ فوتسال هفته پیش اعلام کرد بازیکنانی که به صورت قرضی به یکی از تیم‌های خارجی حاضر در جام باشگاه‌های آسیا بپیوندند ، نمی‌توانند تا نیم فصل در لیگ ایران بازی کنند . این قانون منتقدان بسیاری داشت و سه بازیکن ملی‌پوشی که با تیم‌های خارجی قرارداد بسته بودند به آن معترض شدند .

کریم منصوری عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال از بررسی وضعیت بازیکنان معترض خبر داد و گفت : بازیکنانی که با تیم‌های خارجی قراداد بسته‌اند باید به سازمان لیگ نامه بدهند و تقاضای بررسی کنند . اگر بازیکنی از قبل با یک باشگاه خارجی قرارداد بسته باشد ، ما به دنبال ضایع شدن حقش نیستیم و دوست نداریم غرامت بدهد . ما که نمی‌خواهیم بازیکنان را له کنیم و زیر فشار بگذاریم . به همین دلیل اگر بازیکنی معترض باشد و نامه بدهد ، جلسه فوق‌العاده در سازمان لیگ برگزار و مشکلشان را بررسی می‌کنیم .

او افزود : قانونی که گفته‌ایم موضوع جدیدی نیست و مربوط به گذشته است . این قانون پارسال با نامه دکتر اسدی به صورت مقطعی اجرا نشد اما در جلسه دو هفته پیش مقرر شد دوباره اجرا شود . حال شاید حق بازیکنی مثل جاوید ، توکلی و بهادری ضایع شود ولی ما دوست نداریم این اتفاق بیفتد . در این شرایط هم هر کسی از راه می‌رسد نظری می‌دهد . این را بدانید که AFC‌ از سال آینده این قانون را اجرا می‌کند . کاری ندارم کاظم سلیمانی چه گفته است . ما می‌گوییم این قانونی است که باید اجرا شود چون اگر امسال آن را جدی نگیریم ، از سال آینده فوتسال ایران از سوی کنفدراسیون با محرومیت مواجه خواهد شد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه