توضیح قلی زاده درباره بیرون ماندگان ! خواسته کادر فنی ، سربازی و غیره !

0
279

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از قم اسپرت :

رسول قلی زاده مدیر تیم فوتسال سوهان محمد سیما در مورد وضعیت بازیکنان فصل گذشته نماینده قم در لیگ برتر فوتسال که امسال نامی از آن ها نیست توضیح داده است :
میثم ایلانلو در لیست سرمربی تیم حضور نداشت و به همین دلیل برای تمدید قرارداد با او وارد عمل نشدیم و مهدی فتحی بازیکن جوان و خوب فصل گذشته ما نیز مصدوم است و یک جالی خالی برای او در نظر گرفته‌ایم که اگر مصدومیت او رفع شود با تیم قرارداد می‌بندد .
علی ابراهیم بیگی نیز جایی در فهرست مد نظر سرمربی تیم نداشت و من فکر می‌کردم قصد دارد امسال از فوتسال خداحافظی کند اما او گفته است که می‌خواهد به بازی ادامه دهد و برای او در تیم جدیدش آرزوی موفقیت دارم . ابراهیم بیگی پس از پایان فصل به من گفته بود که دیگر نمی‌خواهد بازی کند و به همین دلیل من آن طور برداشت کرده بودم که تصمیم جدی برای خداحافظی از فوتسال دارد .
سید علی حسینی بازیکن فصل گذشته ما باید دوران خدمت نظام وظیفه را بگذراند ، مهران رضاپور لژیونر شد و و محمد قدیمی هم مد نظر کادر فنی نبود .
سعید قاسمی درخواست‌هایی برای عقد قرارداد با تیم داشته . ما بر اساس این درخواست‌ها به او گفتیم که با تیم تمرین نکند تا به نقطه توافقی برسیم اما در مجموع فکر می‌کنم مشکلی وجود نداشته باشد و در نهایت توافق حاصل شود .
محمد دهقان و مسعود ایازی همانند فصل گذشته سنگربان تیم سوهان محمد سیما خواهند بود و امیر اربابی دروازه بان سوم تیم است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه