مدیرعامل باشگاه اهورا بهبهان : در لیگ برتر فوتسال شگفتی‌ساز می‌شویم !

0
1201

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از پایگاه خبری فوتسال ۲۰۲۰ :

ایمان دهین درباره شرایط تیم فوتسال این باشگاه برای حضور در لیگ برتر کشور ، اظهارکرد : در حال مذاکره با چند بازیکن غیربومی برای تقویت تیم هستیم که تکلیف جذب آن‌ها طی یکی دو روز آینده مشخص خواهد شد . در حال حاضر نیز با  سرمربی سال گذشته و بازیکنان بومی در حال آماده شدن برای حضور در لیگ برتر هستیم .

وی عنوان کرد : با توجه به این‌که اولین سال حضور ما در لیگ برتر کشور است ، قطعا نمی‌توانیم مدعی باشیم و هدف‌مان حفظ تیم و سهمیه استان و همچنین ارائه بازی‌های خوب برابر حریفان است . تیم‌های خوبی در لیگ برتر حضور دارند ولی ما هم به ارائه نمایش خوب امیدواریم .

مدیرعامل باشگاه اهورا بهبهان با بیان این‌که قول می دهم امسال تیم ما شگفتی‌ساز لیگ خواهد شد ، گفت : بازیکنان بومی خوبی داریم که همگی همدل هستند . رمز موفقیت ما ، یکدلی بازیکنان‌مان است و شاید در تیم‌مان وحید شمسایی نداشته باشیم ولی بازیکنان‌مان با جان و دل بازی می‌کنند که این مهم در لیگ یک نیز وجود داشت و با همین همدلی موفق به صعود به لیگ برتر شدیم . تلاش می‌کنیم نماینده شایسته‌ای برای استان باشیم .

وی در پاسخ به این سوال که آیا سالن شهید بقایی تا آغاز بازی‌های لیگ برتر آماده خواهد شد ؟ اظهارکرد : این سالن با مشکل برق مواجه بود که خدا را شکر با پیگیری مسوولان مربوطه ، برق سالن وصل شد . اکنون هم منتظر هستیم که این سالن به برخی امکانات از جمله ضربه‌گیر و تور برای مسابقات فوتسال تجهیز شود که اگر تا آغاز لیگ برتر سالن مجهز شود ، مسابقات‌مان در همین مکان برگزار خواهد شد ، در غیر این‌صورت در بهبهان سالن‌های دیگری هم وجود دارد که بتوانیم در آن مکان‌ها پذیرای تیم‌های لیگ برتری باشیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه