رضا لک : دید هیئت رئیسه باید وسیع تر باشد / نداشتن جاوید تا نیم فصل برای ما سخت است !

0
302

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از پایگاه خبری فوتسال ۲۰۲۰ :

رضا لک در مورد شرایط تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت : از امروز ( شنبه ) در شیراز اردو زدیم . در دو هفته گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و این هفته کارهای بدنسازی تیم را انجام می‌دهیم . بازیکنان در این دو هفته به خوبی تمرین کردند و امیدوارم این روند را تا شروع لیگ برتر ادامه دهند . امسال استخوان‌بندی اصلی تیم را حفظ کردیم و اگر بازیکن جوان بااستعداد یا لیگ یکی ببینیم ، حتماً جذب می‌کنیم .

وی با بیان اینکه قانون جدید هیئت رئیسه سازمان لیگ درباره عدم صدور ITC برای لژیونرها تا نیم‌فصل لیگ برتر اجازه نداد گیتی پسند فرهاد توکلی را جذب کند ، اظهار داشت : این قانون دست و پای ما را بسته است و منتظریم ببینیم چه اتفاقی می‌افتد . باشگاه نامه‌هایی به هیئت رئیسه سازمان لیگ ارسال و اعلام کرده که اگر قرار است تغییراتی در قوانین ایجاد شود ، زودتر اطلاع‌رسانی صورت گیرد .

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند با اشاره به غیبت مهدی جاوید در نیم‌فصل اول لیگ برتر تصریح کرد : نداشتن جاوید در نیم‌فصل اول برای ما خیلی سخت است . فکر می‌کنم سازمان لیگ با باشگاه‌ها تعامل می‌کند تا این مشکل حل شود . این قانون دیر وضع شده است و نباید امسال اجرایی شود .

لک در مورد اظهارات کریم منصوری که گفته است قانون مذکور پیش‌تر به اطلاع باشگاه‌ها رسیده بود ، خاطرنشان کرد : اصلاً چنین چیزی صحت ندارد . ۱۰ روز قبل جلسه‌ای تشکیل شده است و سپس این قانون را اعلام کردند دید هیئت رئیسه باید وسیع‌تر باشد در این شرایط نابسامان مالی فوتسال ، بازیکنان مطرح باید شرایط زندگی خود را بهبود دهند . آنها باید بتوانند بخشی از سال را در تیمی با شرایط مالی خوب بازی کنند تا هم باشگاه‌های داخلی و هم شرایط مالی بازیکنان بهبود یابد .

وی در مورد جذب احمد اسماعیل‌پور در صورت لغو قانون جدید هیئت رئیسه سازمان لیگ گفت : جذب اسماعیل‌پور جزو برنامه‌های ماست . من با او در ارتباط هستم و منتظرم که به ایران بیاید . باید ببینیم برنامه اسماعیل‌ پور چگونه است . اگر او بخواهد در ایران به فوتسال خود ادامه دهد ، قطعاً وی را جذب می‌کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

 

افزودن دیدگاه