فرزانه توسلی : بانوان در لیگ برای یک میلیون تومان چانه می‌زنند و مردان برای ۱۰۰ میلیون !

0
407

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از پایگاه خبری فوتسال ۲۰۲۰ :

فرزانه توسلی دروازه بان تیم ملی فوتسال بانوان در گفتگویی اظهار داشت : دومین عنوان قهرمانی آسیا را در شرایطی به دست آوردیم که تقدیر و تشکر از تیم ملی فوتسال متفاوت تر از سال ۲۰۱۵ بود . از نهاد ریاست جمهوری تا وزارت ورزش و ارگان‌های مختلف از تیم بانوان تقدیر به عمل آوردند .

وی افزود : انتظار این تقدیرها را نداشتیم . حتی با دستور ریاست محترم جمهور حواله پاداش تیم ملی فوتسال بانوان نیز پرداخته شد . واقعیت این است که زحمت ۱۵ سال حضورم در ورزش را این روزها می‌بینم . امیدوارم از این تیم حمایت‌های بیشتری صورت بگیرد و در آینده فوتسال بانوان در سطح جهان نیز قهرمانی را کسب کند .

دروازه بان تیم ملی فوتسال بانوان ادامه داد : امیدورام تاثیر این قهرمانی را در لیگ نیز شاهد باشیم . اسپانسرهای بیشتری در فوتسال بانوان سرمایه گذاری کنند و فصل جدید پربارتر و پررونق تر از قبل باشد .

توسلی یادآور شد : برخی از باشگاه‌ها به تازگی با بازیکنان خود تسویه کرده‌اند . این در حالی است که بانوان نیز به مانند مردان زمان زیادی را صرف ورزش می‌کنند برهمین اساس نه می‌توانند شغلی داشته باشند و نه منبع درآمدی دارند . تنها به قرارداد های لیگ تکیه می‌کنیم که آن هم بسیار ناچیز است و در برخی مواقع به موقع پرداخت نمی‌شود .

وی گفت : اگر آبادان پیشنهاد خوبی بدهد همچنان با این تیم قرارداد می‌بندم . این تیم بسیار حرفه‌ای عمل می‌کند و سال گذشته شرایط خوبی را در این تیم داشتم . البته هنوز قراردادم با این تیم را تمدید نکردم . اگر پیشنهاد بهتری را در یکی از تیم‌های تهران داشتم شاید در تهران بمانم .

دروازه بان تیم ملی فوتسال تصریح کرد : در شرایطی پای قرارداد با باشگاه‌ها می‌رویم که بانوان برای یک میلیون چانه می‌زنند و مردان برای صد میلیون . به هرحال لیگ مردان پخش تلویزیونی دارد و اسپانسرهای قویتری در لیگ مردان سرمایه گذاری می‌کنند . به همین دلیل قراردادهای بالاتری می‌بندند .

توسلی گفت : از روزی که از مسابقات قهرمانی آسیا بازگشتم یک روز استراحت نکردم . دلم می‌خواهد چند روزی را با خانواده‌ام به مسافرت بروم . البته باتوجه به شروع لیگ برتر در ۵مرداد به زودی تمرینات بدنسازی و کار با وزنه را باید شروع کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه