ترابیان : عراق نامه‌ای برای بازی با ایران نزده است / صانعی حق دارد نگران باشد !

0
142

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

عباس ترابیان درباره وضعیت برگزاری بازی های تدارکاتی تیم « ب » فوتسال ایران با عراق و ارمنستان گفت : بازی با ارمنستان در همان تاریخی که کمیته فنی تایید کرده بود ، برگزار خواهد شد . درباره بازی با عراق هم باید بگویم که هنوز هیچ نامه رسمی از سوی عراقی ها به کمیته فنی نرسیده است تا تاریخ آنرا قطعی کنیم .

وی درباره بازی های تدارکاتی تیم المپیک با هدایت علی صانعی هم تصریح کرد : در این شرایط برگزاری بازی برای تیم امید سخت است . ما با برزیلی ها صحبت کرده بودیم قبل از المپیک آرژانتین با آنها بازی کنیم ولی از آنجا که فقط ۱۰ بازیکن می توانیم با خودمان ببریم ، امکان مصدومیت وجود دارد . در این وضعیت دیگر امکان جایگزین کردن بازیکن جدید وجود ندارد . بنابراین صانعی حق دارد نگران باشد چون در اینصورت دستش خالی می شود .

رئیس کمیته فنی فوتسال ادامه داد : پیدا کردن بازی تدارکاتی در این رده سنی از آنجا که تمام کشورها تیم ندارند ، مشکل است . از سوی دیگر صحبتهایی با تیم المپیک عراق داشته ایم . ضمن اینکه منتظریم ببینیم تکلیف روسیه چه می شود . اگر مشکل حضور این تیم در المپیک برطرف شود ، ممکن است با روسیه هم بازی تدارکاتی بگذاریم .

ترابیان همچنین از سفرش به تبریز در روز یکشنبه پیش رو برای هماهنگی تورنمنت چهار جانبه خبر داد و گفت : این تورنمنت ۳۱ شهریورماه با حضور ایران ، ژاپن ، بلاروس و اوکراین برگزار می شود .

وی در پایان درباره قانون هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال مبنی بر منع حضور بازیکنان لژیونر در لیگ ایران تا پایان نیم فصل اول ، گفت : نمی دانم هیات رئیسه چه زمانی این تصمیم را گرفته است . AFC تاکید کرده است که از سال آینده هر بازیکنی می خواهد برای باشگاهی بازی کند ، باید ۶ ماه قبل از آن ، قرارداد بسته باشد . این قانون از سال آینده اجرا می شود ولی اینکه هیات رئیسه سازمان لیگ چه زمانی این تصمیم را برای لیگ ایران گرفته، من در جریان نیستم . به هر حال بازیکنان هم حرفه ای هستند و برای گذران زندگی و درآمدزایی به حضور در تیم های خارجی نیم نگاهی دارند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه