مرتضایی : با برنامه وارد لیگ شدیم !

0
151

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت باشگاه فرش آرا :

غلامعلی مرتضایی مدیر عامل باشگاه فرش آرا درباره آخرین شرایط تیم گفت :
ما با چند مربی رایزنی کردیم . اگر چه میدانیم باید زودتر از این ها مربی را معرفی میکردیم ، اما میخواستیم با دقت وارد لیگ شویم .
محسن حسن زاده سابقه حضور در فرش آرا را دارد و امیدواریم که بتواند نتایج خوبی را کسب کند . اقای حسن زاده یک لیست برای جذب بازیکن ارائه کرده اند که طبق اولویت بندی در حال مذاکره هستیم .
تمرینات تیم را از شنبه ۱۹ خرداد در در مرحله بدنسازی شروع میکنیم تا از این دوره عقب نیفتیم . مهم این است که با برنامه و دقیق وارد لیگ شویم . اگر چند روزی هم تاخیر داشته باشیم بهتر از این است که عجله ای در کار باشد .
مرتضایی گفت : واقعیت این است که با مشکلات مالی که گربیان صنعت را گرفته روز به روز تیمداری و هزینه سخت تر میشود . ما هم در باشگاه فرش آرا وعده های بیخودی به بازیکنان نمیدهیم که فقط جذبشان کنیم . با آنها صادقانه مذاکره میکنیم و شرایط را بدون تعارف میگوییم . چه مربیان و چه بازیکنانی که در این شرایط سخت با ما باشند ، نشان از تعصب و علاقه آنها دارد .
مدیر عامل باشگاه فرش آرا گفت : جلساتی با مدیران شهری و اداره کل ورزش و جوانان برگزار میکنیم . از آنها توقع داریم از تیم حمایت کنند تا خود را تنها نبینیم . چرا که در بستن تیم به حمایت انها نیاز داریم . خودشان خوب میدانند صنعت در شرایط فعلی روزگار سختی را طی میکند و برای حفظ آبروی شهر و استان در فوتسال و شاد کردن دل هواداران همه باید دست به دست هم بدهیم .
مدیر عامل فرش آرا اضافه کرد : این سالها ما زحمت کشیدیم و پشتوانه سازی کردیم و تیم های نظامی استفاده کردند . هر سال چند بازیکن ما سرباز میشوند . امسال سعید سروری و علی رحیمی را از دست دادیم . سال گذشته محسن باغیشنی و معین افشار و این قصه هر سال ادامه دارد .
ماجرای دیگر وعده هایی است که برخی تیم ها به بازیکنان ما میدهند و آنها را هوایی میکنند . چرا با بازیکنی که با ما قرارداد دارد مذاکره میکنید ؟
اگر این روند ادامه داشته باشد نام تیم ها و مربیانی را که تماس میگیرند و وعده میدهند را اعلام میکنم .
مرتضایی درباره شرایط بازگشت بازیکنانی که در جام باشگاه های آسیا بازی میکنند گفت : اعضا هیات رییسه افرادی با تجربه هستند و میدانند که شرایط و مشکلات مادی فعلی چگونه به تیم ها ضربه زده . پس نمیگذارند که بیشتر از این تیم ها آسیب ببینند . وقتی تیم های داخلی نمیتوانند از نظر مادی بازیکنان خود را تامین کنند ، پس بازیکن برای تامین بخشی از درآمد خود مجبور است که بیشتر بازی کند . امیدوارم شرایط بازگشت این بازیکنان در هیات رییسه بررسی شود و راهکار مناسبی پیش رو قرار بگیرد . غیبت بهترین بازیکنان ایرانی کیفیت لیگ را هم کاهش خواهد داد .
مدیر عامل فرش آرا درباره شرایط بازگشت قدرت بهادری گفت : اگر دو روز هم به پایان لیگ مانده باشد و بهادری بتواند برای ما بازی کند ، در فرش آرا خواهد بود . چرا که این تیم خانه بهادری ست و بهادری به تیم و هواداران تعهد و احترام بسیار دارد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

 

افزودن دیدگاه