علی صانعی : خاطراتم در جماران زنده شد/ دیگر با تیم فوتسال بانوان همکاری نخواهم کرد !

0
322

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از جی پلاس :

مدیر فنی تیم ملی بانوان می‌گوید به دلیل مشغله کاری و ذهنی فراوان دیگر حاضر نیست با این تیم همکاری کند .

علی صانعی مدیر فنی تیم ملی بانوان اظهار کرد : من قبلا و در زمان کودکی خود به جماران آمده بودم . این بار چندمی است که به اینجا می‌آیم و خاطرات خوبی از اینجا دارم . با حضور دوباره‌ام در اینجا خاطراتم زنده شد .

وی افزود : زمانی که حضرت امام در قید حیات بودند زمینی در نزدیکی جماران قرار داشت که جوانی خود را در آن گذراندم و بیش از ۱۰۰ بار در آن زمین آسفالت بازی کردم . سیدحسن خمینی از ورزشی‌های بسیار قدیمی است و پدر ایشان مرحوم حاج احمد خمینی نیز از فوتبالیست‌های سابق تیم قم بود . خانواده خمینی خانواده کاملا ورزشی است و خوشبختانه رابطه خوبی با ورزشکاران دارند . این باعث خوشحالی است که یادگار امام رابطه خوبی با ورزشکاران و ورزش دارند .

صانعی درباره تکرار موفقیت‌های تیم ملی فوتسال بانوان نیز گفت : قهرمانی برای بار اول همیشه سخت است اما نگه داشتن آن سخت‌تر است . خوشحالم از اینکه بانوان ما ضمن قهرمانی ، مقتدرتر از دوره پیش توانستند این عنوان را کسب کنند . در دوره قبل تایلند و ژاپن را با نتیجه یک بر صفر شکست دادیم اما در این دوره هم در مرحله مقدماتی با قدرت به میدان رفتیم و هم در مراحل حذفی حریفان را با نتایج پرگلی شکست دادیم . در مرحله حذفی تیم‌هایی چون چین ، ویتنام و ژاپنی را شکست دادیم که جزو قدرت‌های بانوان آسیا هستند . ویتنام از قدرت‌های فوتبال بانوان در آسیاست و حتی ژاپن قهرمانی آسیایی در بخش فوتبال بانوان دارد . بانوان ما توانستند با قهرمانی در آسیا ثابت کنند حجاب برای آن‌ها محدودیت نیست و می‌توانند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند . اگر به آن‌ها امکانات فراوانی داده شود ، موفقیت بیشتری نیز می‌توانیم از این تیم ببینیم . این تیم قابلیت کسب موفقیت های جهانی را دارد .

او درباره ادامه همکاری‌اش با این تیم تصریح کرد : کار من در این تیم تمام شده است . به دلیل مشغله‌های زیادی که دارم نمی‌توانم دیگر با تیم ملی فوتسال بانوان ادامه دهم . هدایت تیم المپیک با من است و من حتی مجبور شدم از هدایت تیم ملی زیر ۲۰ ساله‌های فوتسال نیز استعفا دهم . در تیم ملی بزرگسالان نیز مشغول هستم و این من را محدود می‌کند . کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان اصرار به ماندن من داشت اما من نمی‌توانستم با آن‌ها همکاری کنم . به آن‌ها گفتم فقط در مسابقه‌های آسیایی می‌توانم در کنار تیم باشم و بعد از آن دیگر همکاری نخواهم کرد .

صانعی اضافه کرد : شناختی که از بازیکنان و اعضای تیم ملی فوتسال بانوان داشتم کمک کرد تا به چنین موفقیتی در بازی‌های قهرمانی آسیا برسیم . امیدوارم در برنامه بلندمدت ، برنامه‌ریزی مدونی برای این تیم صورت بگیرد و فرد باتجربه‌ای به این تیم اضافه شود تا به آن‌ها کمک کند .

اخبار را حرفه ای دبنال کنید !

افزودن دیدگاه