شهرزاد مظفر : قهرمان واقعی لیگ برتر فوتسال بانوان از دل پلی‌آف بیرون خواهد آمد !

0
296

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان از اول مرداد ماه آغاز خواهد شد و پس از پایان مسابقه‌های دوره ای لیگ برتر ، بین تیم‌های اول تا چهارم مسابقه‌ی پلی آف برای تعیین قهرمان برگزار می شود .

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان با ذکر سه دلیل تغیرات صورت گرفته در روند برگزاری مسابقات لیگ برتر را گام مثبت دانست و گفت : برخی از تیم ها پس از برگزاری نیم فصل نخستِ مسابقات به دلیل مشکلات مالی از حضور در لیگ  انصراف می دادند و این در روند قهرمانی و ایجاد تفاضل گل تعدادی از تیم ها تاثیر گذار بود .

مظفر در ادامه به مشکلات مالی اشاره و خاطر نشان کرد : تعدادی از تیم های شهرستانی نیز به دلیل مشکلات مالی و نداشتن هزینه سفر از برخی مسابقات انصراف می دادند و مقابل بعضی از تیم های بالای جدول حاضر نمی شدند . انصراف این تیم ها باعث می شد تا تفاضل گل های ایجاد شده در قهرمانی تاثیرگذار شود .

وی برگزاری رقابت ها به صورت پلی آف را شانس مجدد دانست و یادآور شد : بارها اتفاق افتاده است که تیم ها به دلیل تفاضل گل ، قهرمانی را از دست داده اند . با برگزاری مسابقات به صورت پلی آف این معادلات حذف می شود و اثرگذاری تیم های دیگر در ایجاد تفاضل گل بر روی تیم های اول تا چهارم از بین خواهد رفت . اگر تیمی فکر کند به دلیل تفاضل گل مقام سوم را کسب کرده است در پلی آف می تواند حقش را پس بگیرد .

مظفر افزود : اگر تمام تیم ها در مسابقات حضور داشتند و از ادامه راه انصراف نمی دادند نیازی به برگزاری پلی آف نبود اما با شرایط حاکم بر لیگ، قهرمان واقعی از دل پلی آف بیرون می آید .

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان که فصل گذشته هدایت تیم دانشگاه آزاد را بر عهده داشت با تاکید بر ملی پوشان افزود : دیگر مزیت پلی اف این است که تعداد بازی های با کیفیت بیش تر می شود . ملی پوشان در چهار تیم برتر حضور دارند و همین باعث  می شود بازیکنان بیش تر درگیر بازی شوند و در حال آمادگی ذهنی و جسمانی قرار گیرند . هرچه تعداد بازی های با کیفیت تر افزایش یابد به نفع لیگ و ملی پوشان خواهد بود .

شهرزاد مظفر که به همراه تیم ملی عنوان قهرمانی آسیا را کسب کرده است درباره انتظاراتش از مسئولان گفت : از زمانیکه بازگشتیم بازتاب مثبتی را بین مردم و مسئولان شاهد بودیم . برای نخستین بار بود که به مکان های مختلفی دعوت شدیم و جا دارد از تمام نهادها ، کارخانه ها و … که از بازیکنان تقدیر کردند تشکر کنم . در حال حاضر قضاوت درباره تامین خواسته ها زود است باید کمی زمان بگذرد تا بتوان قضاوت کرد . تا به امروز همه چیز خوب بوده است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه