صوفی زاده و اعزام فوتسال به آرژانتین : به دنبال اضافه شدن دخترها هستیم نه حذف پسرها !

0
294

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از رسانه ورزش زنان ایران :

لیلا صوفی زاده نایب رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد : موضوعی که در مورد برنامه ریزی فدراسیون فوتبال برای اعزام مردان و نادیده گرفتن زنان مطرح می شود درست نیست و ما به دنبال اضافه شدن دخترها هستیم نه حذف پسرها .

 

لیلا صوفی زاده در مورد موضوع اعزام تیم ملی فوتسال جوانان دختر به المپیک جوانان در آرژانتین و چالش  اعزام یکی از دو تیم پسران یا دختران اظهار کرد : موضوع اعزام تیم ملی فوتسال جوانان دختر به المپیک آرژانتین شرایط خاصی برای ما ایجاد کرد به طوری که بر اساس قانون ، ما قادر به اعزام یک تیم فوتسال از ایران بودیم .

وی افزود : در حقیقت برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا در بخش مردان در بهمن ماه سال ۹۶ و برگزاری مسابقات زنان در اردیبهشت ۹۷ باعث شد مسابقات مردان زودتر تمام شود و تیم مردان به عنوان نماینده ایران معرفی شود .

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت : موضوعی که در مورد برنامه ریزی فدراسیون فوتبال برای اعزام مردان و نادیده گرفتن زنان مطرح می شود درست نیست . تمام موضوع این است که تیم فوتسال مردان در موعدی که برای اعلام آمادگی مشخص شده بود ، معرفی شد و این موضوع مربوط به پیش از مسابقات فوتسال زنان آسیا است .

صوفی زاده تاکید کرد : ما ابدا به دنبال حذف تیم مردان و اعزام زنان به جای مردان نیستیم بلکه به دنبال اضافه شدن تیم زنان هستیم به طوری که هر ۲ تیم فوتسال ایران به آرژانتین اعزام شوند و هنوز در این زمینه ناامید نشده ایم اما باید بپذریریم که کار برای یافتن راهی به منظور اعزام دختران ، بسیار دشوار شده است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه