سرمربی تیم فوتسال بانوان قم گفت : پشتوانه مالی نداشته باشیم از لیگ دسته اول انصراف می‌دهیم !

0
86

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

سرمربی تیم فوتسال بانوان قم گفت : اگر این تیم در فصل آینده لیگ دسته اول فوتسال بانوان کشور پشتوانه مالی نداشته باشد از این مسابقات انصراف می‌دهد .

الهام باباطاهری اظهار داشت : تیم فوتسال بانوان جواهری ایوبی فخیم قم امسال در مسابقات فوتسال دسته اول کشور حاضر بود و حتی توانست به مرحله نهایی و جدول صعود به لیگ برتر راه یابد اما کمبود بازیکن سبب شد نتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم .

وی افزود : در مقطعی از مسابقات دور دوم ، حتی در رده دوم جدول قرار گرفته بودیم اما به تدریج جایگاه خود را از دست دادیم و تیم از بازی خارج از خانه برابر پارس آرای شیراز به تدریج بازیکنان کلیدی خود را از دست داد و در بازی‌های آخر بالاجبار از بازیکنان نیمکت استفاده می‌کردیم .

سرمربی تیم فوتسال جواهری ایوبی فخیم قم گفت : حامی مالی تیم فوتسال بانوان قم به تعهدات خود عمل کرد و مسائلی را که قول داده بود انجام داد و بیش از آن ، نمی‌توانستیم از اسپانسرمان انتظار داشته باشیم اما در هر صورت فوتسال و حضور در یک لیگ پر سفر به منابع مالی مورد نیاز برای موفقیت و صعود نیاز دارد .

باباطاهری بیان داشت : در بازی با پارس آرای شیراز مریم محمد زاده غیبت داشت و از آن به بعد علاوه بر این بازیکن از وجود ۲ مهره کلیدی شامل زیبا افروغ و مریم دست پاک بی بهره بودیم و شانسی برای صعود نداشتیم با این حال همه بازیکنان ما به اندازه توان خود زحمت کشیدند .

وی عنوان کرد : اگر قرار باشد سال آینده بدون پشتوانه مالی کافی باشیم به هیچ وجه در لیگ دسته اول فوتسال بانوان کشور حضور پیدا نمی‌کنیم و از این مسابقات انصراف می‌دهیم . امسال ، سختی زیادی کشیدیم و اگر بخواهیم تیمی در قواره صعود به لیگ برتر ببندیم باید سرمایه گذاری کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه