فرزانه توسلی : شورای شهر از پخش نشدن بازیهایمان ناراحت بود / فدراسیون گفته برای پاداش در اولویتیم !

0
244

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

فرزانه توسلی دروازه‌بان تیم ملی فوتسال بانوان در مورد دیدار کادر و بازیکنان این تیم با شورای شهر تهران گفت : در این دیدار در مورد پخش تلویزیونی مسابقه‌های فوتسال بانوان صحبت شد که همه اعضای شورای شهر از اینکه فینال فوتسال ایران و ژاپن از تلویزیون پخش نشد ناراحت بودند . آنها معتقد بودند صدا و سیما یک طرفه تصمیم گرفته است به گونه‌ای که نظر و علاقه‌ی مردم را برای پخش بازی‌های تیم ملی فوتسال در نظر نگرفت و این مساله موجب شده بود مردم برای دیدن بازی تیم ملی فوتسال به سایت‌ها و کانال‌های دیگر رجوع کنند و صدا و سیمای خودمان در این زمینه حمایت نکند .

او افزود : شورای شهر مخالفت خود را با این قضیه نشان دادند و خواستار تصمیم فوری در این مورد بودند تا رویدادهای بانوان هم پخش تلویزیونی داشته باشند . در این دیدار بازیکنان و نایب رئیس فدراسیون فوتبال صحبت خاصی نکردند فقط آنجا حاضر شدند و طبق معمول تشکر و قدردانی انجام شد .

توسلی در مورد پاداشی که بعد از قهرمانی به آنها داده شد گفت : حواله‌ی ۱۰ سکه از طرف ریاست جمهوری به ما داده شد و بقیه جاهایی که رفتیم تقدیرها در حد یک میلیون تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بود . فدراسیون هم هنوز به ما پاداشی نداده است . همچنین مسئولان فدراسیون در مورد مقدار پاداش ها حرفی نزدند ، اما گفتند که در اولویت هستیم و در اولین فرصت قرار است از تیم ملی فوتسال تقدیر کنند .

دروازه بان تیم ملی فوتسال بانوان در مورد تیمی که برای لیگ برتر انتخاب می‌کند ، بیان کرد : یک سال با آبادان قرارداد دارم اما هنوز تمدید نکردم . این تیم اولویتم است اما پنجاه درصد قراردادم را پرداخت نکردند و باید تسویه شود تا بتوانم تصمیم بگیرم . متاسفانه در بخش بانوان مشکل اسپانسری داریم . تیم جدیدی هم که به لیگ وارد می‌شود ، همه می‌ترسند که مبلغ های قراردادشان پرداخت نشود ، به همین دلیل ترجیح می‌دهند با تیمهای با تجربه‌تر کار کنند . دلیل اینکه می‌خواهیم دیده شویم همین است که اگر ورزش در بخش بانوان رسانه ای شود اسپانسر و حمایت ها بیشتر و مشکلات موجود برطرف می‌شود .

توسلی در پایان در مورد میزان قراردهای بازیکنان در لیگ برتر فوتسال بانوان گفت : درصد قراردادها در لیگ خانم‌ها خیلی کم است . مثلا تعدادی از بازیکنان ملی پوش قراردادشان بین ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان است اما برای سایرین قراردادهای خیلی پایین تر از این هم داریم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

 

افزودن دیدگاه