اعضا شورای شهر تهران از تیم ملی فوتسال بانوان تقدیر کردند !

0
174

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایرنا :

اعضای شورای اسلامی شهر تهران با دعوت از تیم ملی فوتسال بانوان و اهدای لوح تقدیر و هدایایی ، تلاش آنان برای ایستادن بر سکوی قهرمانی آسیا را پاس داشتند .

محمد جواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران روز سه شنبه در جریان سی و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر درباره تقدیر از اعضای تیم ملی فوتسال اظهار کرد : ما مسئولین نظام جمهوری اسلامی به جوانان،زنان و به ویژه ورزشکاران این مرز و بوم بسیار بدهکاریم .
وی با بیان اینکه دربسیاری از مواقع درخشش ها و پیروزیهای ورزشکاران ما حاصل تلاش و غیرت خودشان است تا برنامه ریزیهای کارآمد مسئولان ، گفت : نباید منکر تلاشهای مسئولین ورزشی باشیم اما مشخص است که جامعه ما از نوعی فقر ورزشی چه در حوزه قهرمانی و چه همگانی رنج می برد .
حق شناس عنوان کرد : تلاشهایی که بانوان کمیسیون فرهنگی مجلس در تسهیل و تدارک برخی امکانات و تلاشهایی که برای تصویب قوانین در راستای حمایت از ورزش بانوان دارد جای تشکر و امید دارد .
عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد : ورزش موتور محرک سلامت و نشاط اجتماعی است و ورزش قهرمانی می تواند موتور محرکی برای ورزش همگانی باشد .
وی یادآور شد : زنان و دختران ورزشکار ما برای انجام ورزش از محدویتهای بسیاری رنج می برند ، محدودیتهایی که در بسیاری مواقع چیزی زائد و بیهوده است .
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا عنوان کرد : مشکلات و محدودیتهای زنان و دختران جامعه ما در حوزه ورزش بسیار متعدد شناخته شده و نیازمند رسیدگی ، بازبینی و تجدیدنظر است و در چنین شرایطی تیم زنان فوتسالیست ایران بر کرسی قهرمانی آسیا نشسته است‌ .
وی گفت : به سهم خود در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و از جانب همکارانم در شورای اسلامی شهر تهران از تیم ملی فوتسال بانوان ، این قهرمانان ارزشمند تشکر و قدر دانی دارم و برایشان آرزوی موفقیتهای بیشتر را دارم .
تیم ملی فوتسال بانوان ایران ماه گذشته توانست در فینال رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در تایلند ، ژاپن را با نتیجه ۵ بر ۲ شکست داده و با تکرار نتیجه دیدار نهایی ۲ سال پیش ، برای دومین بار قهرمان این رقابت‌ها شد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه