منابع مالی تقدیر از قهرمانان تامین شد / از دختران فوتسالیست تقدیر میشود !

0
96

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، ژاله  فرامرزیان گفت : خوشبختانه تمام مطالبات فدراسیون‌ها مطابق برنامه تامین و پرداخت شده است و کمک های وزارتخانه تحت عنوان فرایند توزیع کمک های وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون ها در راستای بودجه ریزی عملیاتی صورت می‌گیرد .

وی افزود : در دو ماه فروردین و اردیبهشت در دو نوبت و مجموعاً ۳۰ میلیارد تومان به حساب فدراسیون های ورزشی برای آماده سازی تیم ها و برگزاری اردوها جهت بازیهای آسیایی واریز شده است .

فرامرزیان همچنین از بودجه اختصاصی ورزش زنان و نظارت بر نحوه تخصیص آن در فدراسیون ها توسط معاونت امور بانوان و معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان خبر داد و گفت : سهم بودجه ورزش زنان در فدراسیون ها مشخص و نحوه هزینه کرد ان کاملا روشن و مطابق دستور العمل است .

معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین از تامین منابع مالی برای خرید سکه های پاداش قهرمانان مراسم تجلیل خبر داد و افزود : نقدینگی همه فدراسیون هایی که در مراسم تجلیل حواله خود را دریافت کردند به حساب‌شان واریز شده است و بایستی بلافاصله نسبت به خرید سکه و تحویل پاداش قهرمانان مطابق نظام نامه اقدام کنند .

فرامرزیان درباره تقدیر وزارت ورزش و جوانان از دختران تیم ملی فوتسال ایران که برای دومین بار پیاپی قهرمان آسیا شدند ، گفت : با وجود اینکه این قهرمانی در سال ۹۷ اتفاق افتاد ، ولی با تاکید رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان ، پاداش این قهرمانان هم به همراه دیگران برای تجلیل از کار بزرگی که صورت گرفت پرداخت شد و در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفته است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه