راهکار صداوسیما برای پخش فوتسال بانوان چیست ؟

0
358

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از پایگاه خبری فوتسال ۲۰۲۰ :

اعضای تیم ملی فوتسال بانوان ایران دیروز ( یک‌شنبه ) به دیدار علی عسگری رئیس سازمان صداوسیما رفتند . در این جلسه که کادرفنی تیم ملی ، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و لیلا صوفی‌زاده نایب رئیس بانوان فدراسیون نیز حضور داشتند ، ملی‌پوشان گلایه‌های خود پیرامون عدم پخش مسابقات از تلویزیون را مطرح کردند .

علی صانعی مدیرفنی تیم ملی بانوان که در این جلسه حضور داشت در گفت‌وگویی بیان کرد : تمام مدیران ورزشی صدا و سیما در این جلسه حضور داشتند و خوشبختانه بازیکنان ما توانستند به صورت مستقیم با مدیران شبکه سه ، ورزش و شبکه یک صحبت کنند . همه مدیران و همچنین آقای علی عسگری این اطمینان را دادند که به دنبال پوشش مسابقات فوتسال بانوان هستند .

او افزود : دلیل پخش نشدن مسابقات قهرمان بانوان آسیا ، نبود دستورالعمل مشخصی برای نحوه پخش بازی‌ها عنوان شد . مسئولان صدا و سیما گفتند نحوه پوشش تیم‌های مقابل مناسب نیست و به همین دلیل برای پخش مستقیم بازی‌ها با مشکل مواجهند .

صانعی همچنین خاطرنشان کرد : رئیس سازمان صدا و سیما این قول را داد که راهکارهای پخش بازی‌ها مورد بررسی قرار گیرد و در آینده ، بهترین پوشش از مسابقات فوتسال بانوان را خواهند داشت . یکی از این راهکارها ، پخش با تاخیر مسابقات است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

 

افزودن دیدگاه