ترابیان : نامهربانی‌های زیادی در حقم شد /  از کمیته بانوان گله‌مندم !

0
204

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :
رئیس کمیته فنی فوتسال می‌گوید در ماجرای نرفتن دختران به المپیک در حقش نامهربانی کردند .

عباس ترابیان درباره هجمه‌ای که علیه او به دلیل مواضعش در قبال نرفتن تیم ملی فوتسال بانوان به المپیک جوانان آرژانتین ایجاد شده است ، گفت : از این اتفاق بسیار متاثر شدم و از رئیس کمیته بانوان فدراسیون فوتبال هم گله کردم . این ماجرا را باید خودشان کنترل می‌کردند . هر چند مربیان آزادند کمپین درست کنند و با بازیکنان و برخی افراد تماس بگیرند . اما اتفاقات دیگری هم افتاد که گفتن ندارد و کمیته بانوان باید آن را پیگیری کند . هر دو تیم ملی آقایان و بانوان برای ما عزیزند اما این موضوع کاملا روشن است . سهمیه آقایان یک سال قبل توسط AFC اعلام شده و این تیم همه کارهایش را کرده است . ما دلمان می‌خواست هر دو تیم آقایان و بانوان به المپیک بروند اما دست من نیست که تصمیم بگیرم .

رئیس کمیته فنی فوتسال افزود : مقداری نامهربانی در این مدت به من کردند . ما برایشان زحمت زیادی کشیده بودیم اما سرمان پایین است و سکوت می‌کنیم . این که می‌گویند تیم ملی المپیک بانوان از یک سال پیش برای حضور در المپیک آماده می‌شود صحیح نیست . خود ما درباره هدف تشکیل این تیم در کمیته فنی بحث کردیم و قرار شد هدفش ، تزریق نیروی جدید به تیم ملی بزرگسال باشد . ضمن این که این تیم ، زیر ۱۸ سال نیست و در بازی با چین ، از برخی بازیکن بزرگسال استفاده شده بود که باز هم نتیجه خوبی نگرفتند .

ترابیان تاکید کرد : تیم ملی المپیک آقایان ایران شانس رفتن روی سکوی المپیک را دارد . تیم‌هایی مثل اسپانیا و پرتغال در بخش بانوان شرکت کرده‌اند و تنها سه تیم روسیه ، ایتالیا و اوکراین در بخش آقایان می‌توانند مدعی باشند . روسیه که شنیده‌ایم به دلیل مشکل دوپینگ شاید از مسابقات کنار گذاشته شود ، ایتالیا را هم که در کشورشان شکست داده‌ایم و اوکراین را هم که له کردیم ! بنابراین اعتقاد دارم این تیم می‌تواند روی سکوی المپیک برود و نباید این فرصت را فدای یک حرکت احساسی کرد .

او همچنین درمورد حمایت حسین شمس از او بعد از هجمه‌هایی که علیه‌اش ایجاد شده بود ، تصریح کرد : ما پیرمردهای فوتسالیم . گاهی اوقات حرف‌هایی می‌زنیم اما این حرف‌ها به منزله دشمنی نیست . شما رسانه‌ها نیز گاهی اوقات انتقادهایی کرده‌اید که می‌تواند سازنده باشد . حسین شمس هم همین طور . ما دائم بایکدیگر در ارتباطیم و او مدام به ما سر می‌زند . من هم از نظراتش استفاده می‌کنم چرا که شمس از بزرگان فوتسال ایران است .

عباس ترابیان در پایان درباره درخواست میزبانی ایران برای سه تورنمنت جام ملت‌های آسیا بزرگسالان ، جام ملت‌های زیر بیست سال و مقدماتی جام ملت‌های آسیا گفت : فدراسیون فوتبال علاقه‌مند است برای میزبانی این رویدادها اقدام شود اما معتقدم تمرکزمان را باید روی جام‌ ملت‌های ۲۰۲۰ بگذاریم چون انتخابی جام جهانی ۲۰۲۰ نیز محسوب می‌شود و ما می‌توانیم از امتیاز میزبانی به نفعمان استفاده کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه