‍ یک تیر و دو نشان گیتی‌پسند در نقل‌ و انتقالات !

0
300

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

باشگاه گیتی پسند اصفهان در حالی که ۱۳ باشگاه دیگر لیگ برتری هنوز در خواب زمستانی به سر می‌برند ، وارد فصل نقل و انتقالات شد و بازیکنان ملی‌پوش و کلیدی هم جذب کرد . اصفهانی‌ها با در پیش گرفتن سیاستی خاص ، با یک تیر ، دو نشان زد و در کنار جذب بازیکنان تاثیرگذار ، سهمیه لیگ برتری خود را هم حفظ کرد .

گیتی‌پسندی‌ها تاکنون مهدی جاوید ، مهران عالیقدر ، مسلم اولادقباد و محمد شجری را جذب کرده‌اند که هر چهار بازیکن ملی پوش بوده و از تیم تاسیسات دریایی تهران هستند ؛ تیمی که منحل شده و با توجه به مصوبه سازمان لیگ ، بازیکنانش جزو سهمیه لیگ برتری محسوب نمی‌شوند .

به این ترتیب گیتی‌پسند هنوز سهمیه لیگ برتری خود را استفاده نکرده و می‌تواند چهار بازیکن دیگر از بین تیم‌های لیگ برتری جذب کند .

تنها باشگاهی که در کنار گیتی‌پسند وارد بازار نقل و انتقالات شده ، مس سونگون است که از دیروز ( دوشنبه ) و بعد از تمدید قرارداد سرمربی خود ، مذاکره با بازیکنانی همچون علی اصغر حسن‌زاده و قاسم عروجی را آغاز کرده است . همچنین در حالی که گفته می‌شد محمد کشاورز جزو گزینه‌های مس سونگون است ، این بازیکن با تمدید قراردادش در گیتی پسند ماند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

 

افزودن دیدگاه