مدیر عامل حفاری اهواز : اول باید بودجه مشخص شود،بعد تصمیم بگیریم !

0
196

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :

مدیر عامل باشگاه ملی حفاری ایران گفت: باشگاه ملی حفاری در امر توسعه ورزش اهدافی را دنبال می کند که یکی از آنها جذب جوانان و نوجوانان علاقه‌مند به ورزش و دیگری حفظ سرمایه‌های بومی در استان خوزستان است .

ایرج کریمی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتسال حفاری اهواز و حضور این تیم در لیگ برتر برای فصل جدید گفت : همانطور که اطلاع دارید باشگاه حفاری یک باشگاه دولتی است و باید هر ساله قبل از حضور خود در لیگ برتر بودجه‌اش مشخص شود . با توجه به اینکه در اوایل خرداد هستیم و بودجه سازمانهای دولتی مشخص نشده است ما باید صبر کنیم تا در جلسه هفته آینده هیأت مدیره بودجه کل باشگاه را مشخص کند . البته حضور خود را در لیگ برتر ۹۸-۹۷ طی نامه رسمی به سازمان لیگ فوتسال اعلام کردیم .

مدیر عامل باشگاه ملی حفاری اهواز افزود : طبق هماهنگی های صورت گرفته قرار است اواخر هفته جلسه هیأت مدیره ملی حفاری برگزار می‌شود و در همین جلسه بودجه باشگاه مشخص می‌شود البته همانطور که همگان می‌دانند باشگاه ملی حفاری در رشته‌های متفاوتی فعالیت دارد که یکی از این رشته‌ها فوتسال است .

وی در پاسخ به این سوال که آیا وضعیت قرارداد کادر فنی و بازیکنان این تیم مشخص است ،‌ گفت : با توجه به دولتی بودن باشگاه قراردادهای ما همیشه یکساله و تا پایان فصل بوده ، اما برای جذب بازیکنان جدید و همچنین بازیکنان فصل قبل هیچگونه مشکلی برای تمدید قرارداد وجود ندارد البته باید بگذاریم که بودجه باشگاه مشخص و در صورت توافق طرفین قراردادها تمدیدمی شود .

وی در پایان گفت : اهدفی را که باشگاه ملی حفاری در امر توسعه ورزش دنبال می کند یکی جذب جوانان و نوجوانان علاقه‌مند به ورزش و دیگری حفظ سرمایه‌های ورزشی بومی در استان خوزستان است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه