صانعی : از ۲۲ خرداد مجددا تمرینات خود را آغاز می کنیم / قهرمانی بانوان در آسیا حاصل تلاش کادر فنی و بازیکنان تیم بود !

0
205

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :

علی صانعی در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال جوانان که خود را برای مسابقات المپیک آرژانتین آماده می‌کند ، گفت :‌ از سال گذشته که تمرینات این تیم شروع شد در این مدت توانستیم تعداد زیادی بازیکن را به تیم ملی دعوت کنیم که فکر می‌کنم از چیزی حدود  ۶۰۰ بازیکن تست گرفتیم .

وی در ادامه گفت :‌ در هفته گذشته توانستیم از آن تعداد ۲۵ نفر بازیکن نهایی را  انتخاب و معرفی کنیم و اوایل  این هفته  از آنها تست پزشکی گرفته شد  تا در صورتی که مشکلی در تست  این بازیکنان نباشد ، مجددا تمرینات خودمان را شروع  و یا اگر در تست پزشکی آنها مشکلی وجود داشته باشد ، بازیکنان دیگری را جایگزین آنها کنیم . در حال حاضر هم به دلیل اینکه در خردادماه هستیم و بازیکنان محصل هستند و باید در  امتحانات  پایان فصل خود شرکت کنند تمرینات را تعطیل  و انشالله از ۲۲ خرداد این تمرینات را مجددا شروع می‌کنیم .

سرمربی تیم ملی المپیک گفت : طبق هماهنگی‌هایی که کمیته فنی در حال پیگیری آن است ، قرار است تا قبل از مسابقات المپیک چند بازی با تیم‌های بزرگ دنیا داشته باشیم . با ایتالیا بازی کردیم و کمیته فنی هم در حال حاضر به دنبال رایزنی با تیم‌های اسپانیا ، برزیل ، روسیه است که اسپانیا و برزیل بیشتر مدنظر کادرفنی است تا بهتر بتوانیم بازیکنان خود را محک بزنیم .

صانعی در پاسخ به این سؤال که برخی از افراد مدعی هستند که عامل موفقیت تیم ملی بانوان در آسیا ، حضور وی در کادر فنی این تیم بوده است ، گفت : خیر ، من این موضوع را به هیچ وجه قبول ندارم ، شاید تجربیات من بیشتر از سایرین بوده ، اما زحمات اصلی را سرمربی این تیم شهرزاد مظفر و کادر فنی در طول یک سال کشیدند و حاصلش هم قهرمانی آنها در آسیا بوده ، البته در این میان نباید از تلاش تک تک بازیکنان این تیم غافل بود ، کادر فنی و بازیکنان از روز اول مسابقات و از بدو حضور خود در بازی های آسیایی به دنبال کسب عنوان قهرمانی بودند ، که خدارا شکر به هدف خود رسیدند در اینجا برای بار دیگر این قهرمانی را به آنها تبریک می‌گویم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه