سرپرست باشگاه مس سونگون : حسن‌زاده از ما زمان خواست / چند ملی‌پوش اضافه می‌کنیم !

0
154

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از پایگاه خبری فوتسال ۲۰۲۰ :

محمدرضا کافی درباره آخرین وضعیت تیم فوتسال مس سونگون گفت : ما کارمان را با حمید بی غم به عنوان سرمربی ادامه خواهیم داد . سال گذشته با تیم مس قهرمان ایران شدیم و برای همین نمی خواستیم به ترکیب تیم قهرمان دست بزنیم . لیگ ایران جزو لیگ های سطح بالای دنیا است و به این ترتیب می توانیم در این سطح هم حرفی برای گفتن داشته باشیم .

وی تاکید کرد : اسکلت تیم را حفظ کرده ایم . چند ملی پوش هم برای جام باشگاه های آسیا به ما اضافه می شوند تا به تیم مس کمک کنند . در هر صورت از امروز تمریناتمان را استارت زده ایم . انشاالله که در آسیا بهترین نتایج را بگیریم . فوتسال باشگاهی ایران در چند سال اخیر در آسیا در رسیدن به عنوان قهرمانی ناکام بوده و این وظیفه ما را سنگین تر می کند . امیدوارم که بتوانیم قهرمان جام باشگاه ها شویم .

سرپرست باشگاه مس سونگون در خصوص احتمال اضافه شدن علی اصغر حسن زاده به این تیم تصریح کرد : حسن زاده بحثی دارد که فعلا دارد آنرا پیگیری می کند .

کافی در پاسخ به این سئوال که آیا حسن زاده قصد دارد با تیم های روسی مذاکره کند ؟ گفت : ایشان به ما اعلام کرد که چند روزی زمان می خواهد .

سرپرست باشگاه مس سونگون در پایان درباره اینکه آیا تا پایان فصل در این تیم می ماند یا خیر ؟ یادآور شد : من مدیرعامل باشگاه مس کرمان هستم . به خاطر شرایطی که ایجاد شد و برای اینکه زمان از دست نرود ، مجددا سرپرست مس سونگون شدم . بنده در هیات مدیره مس سونگون هم هستم . فعلا کار را در این قالب پیش می بریم تا انشاالله بهترین تصمیم در آینده اتخاذ شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه