سرمربی تیم فوتسال آپکو پارس قم : آپکو پارس قم برای قهرمانی فوتسال ایران تقویت می‌شود !

0
766

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :
سرمربی تیم فوتسال آپکو پارس قم گفت : برای قهرمانی در فصل جاری مسابقات لیگ برتر فوتسال امید باشگاه‌های کشور در صورت نیاز تیم را تقویت می‌کنیم .

سیدوحید غیاثی با اشاره به قهرمانی این تیم در نیم‌فصل نخست مرحله گروهی فصل جاری لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور اظهار کرد : در دور برگشت تیم متفاوتی از تیم کنونی خواهید دید و یقینا قوی‌تر مقابل حریفان قرار می‌گیریم .

وی اضافه کرد : مهره تاثیرگذار و مهمی به نام وحید حاج‌اسماعیلی که به دلیل آسیب‌دیدگی امکان همراهی تیم را نداشت ، از دور برگشت بازی‌ها در اختیار داریم ، ضمن اینکه چنانچه لازم باشد تیم را برای کسب نتایج بهتر و قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر فوتسال امید ایران تقویت می‌کنیم .

سرمربی تیم فوتسال جوانان آپکو پارس قم افزود : سطح فنی تیم‌های حاضر در مسابقات این فصل لیگ برتر امید ایران به یکدیگر بسیار نزدیک است ، به طوری که تیم ضعیفی در این مسابقات وجود ندارد و در هیچ رقابتی نمی‌توانید پیش از شروع مسابقه با اطمینان از پیروزی حرف بزنید .

وی یاد آور شد : بازیکنان زیادی در این مسابقات نداشتم و در عمل با ۶ بازیکن به مصاف حریفان رفتیم ، سایر نفرات تیم امید آپکو پارس قم را یا بازیکنان رده سنی جوانان تشکیل می‌دهند ، یا نفراتی در تیم بودند که تجربه لازم برای رقابت در چنین سطحی را نداشتند و این موضوع دست ما را به خصوص با نزدیک شدن به بازی‌های آخر دور رفت بسته بود .

غیاثی در پایان اظهار کرد : با کسب ۱۱ امتیاز در صدر قرار داریم و از نظر فنی در سطحی هستیم که بتوانیم صدرنشینی را تا پایان دور برگشت حفظ کنیم ، می‌خواهم بابت این نتایج به شیر بچه‌های آپکو پارس و البته همکارانم در کادر فنی و کسانی که در کنار تیم بودند و برای تیم زحمت کشیدند تبریک بگویم .

گفتنی است : تیم‌های فوتسال امید آپکو پارس و آرش امسال نمایندگان قم در مسابقات فصل جاری لیگ برتر امید فوتسال باشگاه‌های کشور هستند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه