کفاشیان : کمیته فوتسال به دنبال اسپانسر و استاندارد سازی باشگاه ها ست !

0
137

علی کفاشیان در مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتسال گفت: در ابتدا قهرمانی فوتسال بانوان را تبریک می‌گویم . از باشگاه‌های کشور و هیئت رئیسه کمیته فوتسال که همیشه بدون چشم داشتی در هر مراسمی حاضر می‌شوند ، تشکر می‌کنم .

وی افزود : با توجه به محدودیت‌های که فوتسال بانوان در تیم ملی دارند آنها به خوبی توانستند با وجود ۱۵ تیم ‌که ۷۰ درصد این تیم‌ها مدعی قهرمانی بودند با اقتدار کامل قهرمان آسیا شوند . طبق تصمیم هیت رئیسه کمیته فوتسال آسیا باید از امسال ما کلیه اطلاعات و آمار لیگ را به روز به AFC ارسال کنیم . این کمیته به دنبال امتیازاتی برای باشگاه‌های کشورها هستند و راهکارهایی را دارند که بتوانند در آینده نزدیک به این باشگاه‌ها کمک کنند طبق تصمیم هیئت رئیسه کمیته فوتسال ما به دنبال اسپانسر و استاندارد سازی باشگاه‌ها هستیم . در حال حاضر ایران الگو فوتسال آسیاست و باید برای سایر کشورها الگو باشد .

نایب رئیس فدراسیون فوتبال ، یادآور شد : باید تلاش کنیم که این الگو حفظ شود . خوشبختانه توانستیم در کمیته فوتسال موسسه فرهنگی فوتسال را برای درآمدزایی و مستقل بودن این رشته به ثبت برسانیم . مطمئن باشید در آینده فوتسال به استقلال کامل می‌رسد . قرار است هر چه زودتر مجمع این موسسه را تشکیل دهیم و آنها کار خود را شروع کنند . یکی از کارهای این موسسه در رابطه با گرفتن حق پخش تلوزیونی برای باشگاه‌ها است و دیگری بحث گرفتن جذب اسپانسر برای باشگاه‌ها است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه