صانعی : هرجا می‌روم خشکسالی می‌شود /  کارم با بانوان تمام شد !

0
296

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

علی صانعی مربی تیم ملی فوتسال بانوان درباره حضورش در این تیم در حالی که بارها به پیشنهاد فدراسیون فوتبال پاسخ منفی داده بود ، توضیح داد : همانطور که می‌دانید بنده در بخش آقایان سرمربی تیم ملی المپیک جوانان و مدیرفنی تیم بزرگسالان هستم و قرار نبود با تیم ملی بانوان به تایلند بروم . صحبتش وجود داشت اما فرصت نداشتم که کنار تیم باشم . فدراسیون چند گزینه دیگر نیز به جز من داشت . ما تمرین‌های تیم ملی زیر ۱۸ سال ( المپیک ) را برگزار می‌کردیم و قبل از رفتن به ایتالیا ناگهان به من گفتند با بانوان باید به تایلند بروم ، من نیز به خانم مظفر گفتم می‌توانم فقط در مسابقات در خدمتشان باشم .

او افزود : به هر حال این ماموریتی بود که فدراسیون به ما داد و دو ، سه هفته در خدمتشان بودیم . با یک روز تاخیر به تایلند رفتم و خدا را شکر نتیجه خوبی هم حاصل شد ، مبارکشان باشد . بعد از سوت پایان بازی فینال نیز کارمان با این تیم تمام شد و عملا کاری با آنها نداریم .

تیم ملی فوتسال بانوان که با قهرمانی در آسیا سهمیه المپیک جوانان را کسب کرده نمی‌تواند به این مسابقات برود چرا که مسئولان برگزاری ، اعلام کرده‌اند از بین آقایان و بانوان تنها یک تیم می‌تواند اعزام شود . بنابراین تیم علی صانعی که از سال گذشته تشکیل شده ، در اولویت قرار گرفته است .

علی صانعی درباره این موضوع نیز توضیح داد : ما تابع فدراسیون فوتبال هستیم . هر کدام از تیم‌ها بروند فرقی نمی‌کند . به هر حال فدراسیون تصمیم گرفته که آقایان بروند چون تیممان قوی‌تر و بهتر است . ما از مرداد ماه سال گذشته استعدادیابی را آغاز کردیم و تیممان نیز چهار ماه پیش شکل گرفته است . فکر می‌کنم تیم آقایان سازمان یافته‌تر است اما در هر حال ورزش کشور هر تصمیمی بگیرد ، تابعش هستیم .

مربی تیم‌های ملی فوتسال ایران که پاداش معوقه زیادی از فدراسیون فوتبال دارد ، گفت : آن قدر پاداش طلب داریم که نمی‌دانم کدامش را بگویم . در مسابقات بانوان نیز به بازیکنان ۱۲۰۰ دلار دادند اما به من ۳۵۰ دلار پول تو جیبی تعلق گرفت . ما هر جا برویم خشکسالی می‌شود ( باخنده ) . با این حال قول دادند در تهران هم پاداش بدهند . معتقدم به این بازیکنان باید به لحاظ مادی و معنوی رسیدگی کنند تا در ادامه راه ، انگیزه بگیرند و بقیه هم تشویق شوند که به فوتسال بیاند . ضمن این که فوتسال بانوان پتانسیل کسب سکوی جهانی دارد .

صانعی در پایان خاطرنشان کرد : دقیقا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ، سالروز قهرمانی ما با تیم زیر ۲۰ سال در جام ملت‌های ۲۰۱۷ آسیا در تایلند بود اما پاداش بازیکنان پرداخت نشده است . از قهرمانی آسیای بزرگسالان هم سه ماه گذشته و فعلا تا یک سال جا دارد . در چنین وضعیتی پاداش بانوان را نمی‌دانم چه زمانی خواهند داد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه