کفاشیان : کاری میکنیم مردم بهتر بتوانند بازی بانوان را ببینند !

0
268

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

علی کفاشیان در حاشیه مراسم استقبال از بانوان فوتسالیست در فرودگاه امام (ره) درباره قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در آسیا بیان کرد : من حضور قوی خانم‌ها در آسیا را در سایه حمایت باشگاه‌ها می‌دانم . فدراسیون هم حمایت خوبی با برپایی اردوها داشت و باعث شد تیم ملی نسبت به دوره پیش قاطعانه‌تر نتیجه بگیرد ؛ ضمن اینکه امسال بهترین بازیکن ، بهترین دروازه‌بان و خانم گل هم از ایران بود . همچنین از نظر اخلاقی هم ایران بهترین شد و قهرمانی امسال به این خاطر ویژه بود . همچنین تعداد تیم‌ها در این دوره افزایش پیدا کرده بود و تیم‌ها با تمام توان شرکت کرده بودند .

او افزود : ورزش بانوان برای ما اهمیت خاصی دارد چون نشان‌دهنده فعالیت خانم‌های ایرانی است . ما باید از باشگاه‌ها حمایت کنیم که در میانۀ لیگ کنار نکشند . امکانات و ورزشگاه‌ها نیز باید برای خانم‌ها فراهم باشد . یکی از نقاط ضعف فوتسال ما در بخش کادرهای فنی است که باید دانش فنی مربیان تقویت شود . همچنین امیدوارم مسابقات جهانی فوتسال بانوان زیر نظر فیفا راه‌اندازی شود چون موجب رشد این رشته خواهد شد .

نایب رئیس فدراسیون فوتبال درباره پخش نشدن مسابقات فوتسال بانوان از صداوسیما و جایگزین کردن مسابقات هاکی روی یخ در برنامه‌های شبکه ورزش سیما نیز گفت : به هرحال این مسابقات از طریق اینترنت و شبکه‌های ماهواره‌ای کشورهای مختلف پخش شد و برخی از مردم توانستند ببینند ؛ اما ما منتظر صداوسیما نمی‌مانیم و خودمان از طریق توسعه اینترنت و امکانات ، کاری می‌کنیم مردم بهتر بتوانند بازی‌ها را ببینند . صداوسیما تا بیاید مجوزهای لازم برای پخش مسابقات را بگیرد ، طول خواهد کشید . به جای فوتسال بانوان هم هاکی روی یخ پخش کردند چون تایلند هوا گرم و هاکی روی یخ سرد بود به همین دلیل خواستند تعادل ایجاد شود !

کفاشیان در پایان ، از اختصاص پاداش به بانوان خبر داد و گفت : ۱۲۰۰ دلار به عنوان دست‌گرمی به بازیکنان دادیم و قرار است وزارت ورزش هم به‌زودی از آن‌ها تقدیر کند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه