چرا عابدزاده فوتسال زنان دست خالی ماند ؟

0
178

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ورزش سه :

در مسابقات فوتسال قهرمانی زنان آسیا جایزه ای به بهترین دروازه بان اهدا نمی شود و به همین خاطر دست فرزانه توسلی برای کسب عنوان فردی خالی ماند .

فرزانه توسلی دروازه بان تیم ملی فوتسال زنان ایران یکی از بهترین بازیکنان این تیم در طول مسابقات بود . او نه تنها در فینال مقابل با ژاپن با عکس العمل ها و سیوهای تماشایی اش تماشاگران را به وجد آورد که در بازی های قبلی نیز نمایش دلچسبی داشت و نقش زیادی در رسیدن تیم به فینال ایفا کرد .

در پایان مسابقات که قهرمانی ایران را به همراه داشت ، بازیکنان تیم ملی فوتسال یکی پس از دیگری عناوین فردی را مال خود کردند اما خبری از جایزه بهترین دروازه بان مسابقات نبود . عنوانی که اگر در مسابقات قهرمانی زنان فوتسال آسیا جای داشت ، فرزانه توسلی بدون تردید می توانست آن را از آن خود کند . این اتفاق باعث حیرت بسیاری از حاضران شد و به همین خاطر علی کفاشیان واکنش نشان داد .

سرپرست کمیته فوتسال فدراسیون ایران در این باره گفت : پیشنهاد دادیم که این اتفاق بیفتد و از دوره‌های بعدی بهترین دروازه‌بان نیز انتخاب می‌شود . از لحاظ آمار و عملکرد به نظرم فرزانه توسلی بهترین بازیکن و دروازه‌بان بود که از وی حتماً تقدیر خواهیم کرد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه