روزپیکر : صفر درصد دریافتی داشتیم !

0
153

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

عباس روزپیکر درباره آخرین وضعیت تیم فوتسال آذرخش بندرعباس گفت : طبق معمول هر سال تیم های دیگر کارشان را شروع می کنند ولی ما بلاتکلیف هستیم . هیچ چیزی مشخص نیست . البته در استان هرمزگان واژه « نه » وجود ندارد و همه استان می گویند از تیم حمایت می کنیم . یکی دو جلسه هم با مالک باشگاه داشته ایم . قول هایی داده اند ولی تا عملی نشود نمی توان حرفی زد .

وی در پاسخ به این سئوال که آیا مطالبات سال گذشته تیم آذرخش تسویه شده است ؟ تصریح کرد : بازیکنان و مربیان بومی صفر درصد دریافتی داشته اند ولی بازیکنان غیر بومی ۶۰ درصد از قراردادشان را گرفتند . کمک ها به تیم ناچیز بود و اگر می خواستیم پول را در کل تیم تقسیم کنیم ، مبلغ کمی به تمام نفرات می رسید . برای همین قرار شد نفرات غیربومی برای گرفتن پول در اولویت باشند اما نمی دانستیم اینقدر پرداخت قرارداد بومی ها طول می کشد .

سرمربی تیم فوتسال آذرخش با بیان اینکه موهایش از دست این تیم و حرص و جوش خوردن سفید شده است ، گفت : از زمانی که در لیگ امیدها بودیم حرص و جوش بود . فکر می کردیم با صعود به لیگ برتر مشکلات تمام شود ولی همه چیز بدتر شد .

روزپیکر در پاسخ به این سئوال که مقصر مشکلات فعلی کیست ؟ اظهار کرد : مقصر باشگاه است . ما تلاش خاصی برای حل مشکلات نمی بینیم . وقتی سوت پایان لیگ به صدا در می آید ، همه چیز برای دو سه ماه تعطیل می شود . بعد یک جلسه می گذارند و دوباره همه چیز به آینده موکول می شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه