تبریک AFC به « ملکه » های ایرانی فوتسال آسیا !

0
203

به نشر از اخبار فوری فوتسال وبه نقل از جام جم آنلاین :

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم ملی فوتسال بانوان ایران را مایه فخر قاره کهن دانست و قهرمانی آن را تبریک گفت : عصر دیروز در فینال دومین دوره از رقابت های قهرمانی فوتسال بانوان آسیا ، تیم ایران به مصاف ژاپن رفت و توانست با برتری ۵ بر ۲ مقابل حریف سرسخت خود برای دومین بار پیاپی قهرمانی در قاره کهن را جشن بگیرد . تیم ایران در دوره قبل هم در فینال همین ژاپن را شکست داده بود و قهرمان شد . اما بعد از پایان این مسابقه ، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا به تمجید از تیم ایران پرداخت و نوشت : « امروز در سالن ورزشگاه هیومارک فینالی جذاب و خیره کننده برگزار شد و زنان قهرمان آسیا را مشخص می‌کرد . »

شیخ سلمان ، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از اتمام مسابقه به سایت AFC گفت : من به تیم ملی ایران بابت پیروزی قابل توجهی که به دست آورد و هم‌چنین کسب عنوان قهرمانی برای بار دوم تبریک می‌گویم . فدراسیون فوتبال ایران این کار سخت را به خوبی انجام داد . تیم ملی ژاپن هم یک رقیب سرسخت برای ایران بود و بازی فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش گذاشت . من به دو تیم ژاپن و ایران تبریک می‎‌گویم که می‌توانند در المپیک تابستانی آرژانتین شرکت کنند و قطعا این دو تیم افتخار قاره آسیا هستند . من از همکارانم در فدراسیون فوتبال تایلند و هم‌چنین افراد حاضر در کمیته برگزاری مسابقات تشکر می‌کنم که این دوره از مسابقات را هم به بهترین نحو برگزار کردند و میراثی ماندگار برای زنان آسیا به جا گذاشتند .

تیم ملی ایران با هت‌تریک سارا شیربیگی و دو گل از فرشته کریمی و فهیمه زارعی توانست با ۵ گل برابر ژاپن در فینال به برتری برسد و با هدایت شهرزاد مظفر به مانند سه سال قبل در مالزی ، موقعیت خود را به عنوان ملکه آسیا تثبیت کند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه