در دیدار حساس الغدیر اردبیل و هیات فوتبال کاشان چه گذشت ؟

1
392

کاشان حتی قادر به تساوی بازی هم نبود اما داور یک امتیاز و صعود را به آنها هدیه کرد / حسرتی که ماندنی شد …

تیم فوتسال الغدیر اردبیل در سومین دیدار مرحله سوم لیگ دسته دوم فوتسال کشور تیم فوتسال هیات کاشان را ۴ بر ۴ متوقف کرد .

در این دیدار بازی ۳ بر ۱ به سود تیم الغدیر در جریان بود و تنها ۶:۳۱ از بازی در نیمه دوم باقی بود به یکباره اسکوبورد از کار افتاد و درحالی که تنها ۶:۲۷ از بازی مانده بود داور و نماینده فدراسیون بدون توجه به اعتراضات حاضرین در سالن و اسناد و فیلم موجود تایم بازی را از ۷ دقیقه شروع کرد و این یعنی دقیقا ۳۳ ثانیه وقت بیشتر …
در ادامه بازی ۳ بر ۲ شد و در حالی که تنها ۲۱ ثانیه باقی بود در یک صحنه کاملا مشخص دایو بازیکن کاشان را خطای ششم اعلام کرد تا همه چیز را بطور ایده‌آل برای کاشانی ها کند و بازی را برای آنها درآورد .

در ۲۱ ثانیه باقیمانده دوبار دیگر نیز دروازه ها باز شد تا بازی ۴ بر ۴ مساوی به پایان رسد و الغدیر پیروزی و شایستگی به حق خود را با اشتباهات داوری از دست دهد .

در دیدار دوم این گروه ایرالکو اراک ۵ بر ۳ تیم کرمانشاه را شکست داد و تنها به علت یک گل زده بیشتر نسبت به الغدیر راهی لیگ یک کشور شود .

سخت است که با ۵ امتیاز ، بدون باخت ، تفاضل برابر و تنها به علت یک گل زده کمتر صعود به لیگ یک را از دست بدهی ، نهایت شایستگی تیم الغدیر آن زمانی بود که تمام اراکی‌های حاضر در سالن آنها را تشویق کردند و در پایان بازی به حق خورده شده آنها اعتراض کردند و به اعضای تیم دلداری دادند .

با یک بی‌دقتی سهوی و یا شاید هم عمدی توسط داور ۴۰ ثانیه بازی بیشتر طول کشید و درست در همان ۲۰ ثانیه پایانی با یک سوت اشتباه پنالتی دوم اعلام شد تا حق هزاران اردبیلی و ۲۰ جوانی که زندگی خود را گذاشته بودند تا دل مردم را شاد کنند و به حقشان برسند به راحتی آب نوشیدن خورده شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

یک دیدگاه

  1. سلام دوست عزیزبنده توسالن بودم کاشان گل تساوی را ۹۰ثانیه به اخربازی زد ویک دقیقه به پایان بازی گل چهارم رازد واین اردبیل بود که بیست ثانیه به اخربازی مجددا مساوی کرد اگرحرف شما درست باشه که حق کاشان خورده شده چون گل اردبیل تو اون وقتهایی که شما میگید زده شده.وگرنه بازی سه به چهار به نفع کاشان تمام میشد

افزودن دیدگاه