در دیدار حساس الغدیر اردبیل و هیات فوتبال کاشان چه گذشت ؟

0
268

کاشان حتی قادر به تساوی بازی هم نبود اما داور یک امتیاز و صعود را به آنها هدیه کرد / حسرتی که ماندنی شد …

تیم فوتسال الغدیر اردبیل در سومین دیدار مرحله سوم لیگ دسته دوم فوتسال کشور تیم فوتسال هیات کاشان را ۴ بر ۴ متوقف کرد .

در این دیدار بازی ۳ بر ۱ به سود تیم الغدیر در جریان بود و تنها ۶:۳۱ از بازی در نیمه دوم باقی بود به یکباره اسکوبورد از کار افتاد و درحالی که تنها ۶:۲۷ از بازی مانده بود داور و نماینده فدراسیون بدون توجه به اعتراضات حاضرین در سالن و اسناد و فیلم موجود تایم بازی را از ۷ دقیقه شروع کرد و این یعنی دقیقا ۳۳ ثانیه وقت بیشتر …
در ادامه بازی ۳ بر ۲ شد و در حالی که تنها ۲۱ ثانیه باقی بود در یک صحنه کاملا مشخص دایو بازیکن کاشان را خطای ششم اعلام کرد تا همه چیز را بطور ایده‌آل برای کاشانی ها کند و بازی را برای آنها درآورد .

در ۲۱ ثانیه باقیمانده دوبار دیگر نیز دروازه ها باز شد تا بازی ۴ بر ۴ مساوی به پایان رسد و الغدیر پیروزی و شایستگی به حق خود را با اشتباهات داوری از دست دهد .

در دیدار دوم این گروه ایرالکو اراک ۵ بر ۳ تیم کرمانشاه را شکست داد و تنها به علت یک گل زده بیشتر نسبت به الغدیر راهی لیگ یک کشور شود .

سخت است که با ۵ امتیاز ، بدون باخت ، تفاضل برابر و تنها به علت یک گل زده کمتر صعود به لیگ یک را از دست بدهی ، نهایت شایستگی تیم الغدیر آن زمانی بود که تمام اراکی‌های حاضر در سالن آنها را تشویق کردند و در پایان بازی به حق خورده شده آنها اعتراض کردند و به اعضای تیم دلداری دادند .

با یک بی‌دقتی سهوی و یا شاید هم عمدی توسط داور ۴۰ ثانیه بازی بیشتر طول کشید و درست در همان ۲۰ ثانیه پایانی با یک سوت اشتباه پنالتی دوم اعلام شد تا حق هزاران اردبیلی و ۲۰ جوانی که زندگی خود را گذاشته بودند تا دل مردم را شاد کنند و به حقشان برسند به راحتی آب نوشیدن خورده شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه