ناظم الشریعه : سه تیم ملی داریم !

0
162

سید محمد ناظم‌الشریعه در مورد جلسه کمیته فنی و توسعه فوتسال که روز گذشته برگزار شد ، گفت : طبق تقویم AFC دو تیم مورد تایید نهایی این کنفدراسیون است که یکی تیم های ملی بزرگسالان و دیگری تیم ملی زیر ۲۰ سال هستند .

وی در ادامه گفت : با توجه به مسئولیت سخت و خطیر علی صانعی سرمربی تیم ملی زیر ۱۸ سال که باید با این تیم در مهرماه در المپیک آرژنتین شرکت کند یکسال پیش  تصمیم گرفته شد که در صورت موافقت کمیته فنی و توسعه فوتسال و همچنین فدراسیون فوتبال محمدرضا حیدریان کاپیتان سابق تیم ملی  به عنوان سرمربی تیم ملی زیر ۲۰ سال و محمد هاشم زاده به عنوان مربی انتخاب شوند .

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت : روز گذشته در کمیته فنی و توسعه فوتسال با انتخاب حیدریان به عنوان سرمربی تیم ملی زیر ۲۰ سال  و محمد هاشم زاده به عنوان مربی موافقت و برای تایید نهایی به فدراسیون فوتبال ارسال شد . در این جلسه همچنین تصمیم گرفته شد که ما تیم ملی نوجوانان را هم  تشکیل دهیم و از این پس ۳ تیم ملی بزرگسالان ، زیر ۲۰ سال و نوجوانان را داریم .

ناظم الشریعه در پاسخ به این سوال که آیا برای تیم ملی (( ب )) بازی های تدارکاتی در نظر گرفته شده است یا خیر ، گفت : در حال حاضر ما درخواستهای خود را به کمیته فنی ارسال کردیم و درخواست دو بازی با تیم ملی ارمنستان و عراق داشتیم که ترابیان رئیس کمیته فنی در حال پیگیری این موضوع است .

وی در پایان گفت : مسابقات امیدهای کشور از این هفته شروع می شود و طبق هماهنگی‌های  انجام شده قرار است بنده و حیدریان در اصفهان و هاشمی زاده مربی تیم ملی زیر ۲۰ سال رشت برای تماشای دیدن این مسابقات و انتخاب برترینها و دعوت به تیم ملی حضور داشته باشیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه