دلایل انتخاب حیدریان برای تیم ملی نوجوانان !

0
185

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

عباس ترابیان رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال  گفت : روز گذشته جلسه کمیته فنی برگزار و محمدرضا حیدریان به عنوان سرمربی تیم زیر ۲۰ سال انتخاب شد . همچنین محمد هاشم زاده به عنوان مربی و مصطفی عمادی به عنوان مدیرفنی و سرپرست در کنار تیم جوانان حضور خواهند داشت . این کادر در آینده تکمیل می شود .

وی تاکید کرد : انتخاب این کادر فنی باتوجه به گذشته و تعهد اخلاقی آنها هم نظر فدراسیون فوتبال بود و هم نظر آقای ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی . آقای عمادی یکی از پیشکسوتان شناخته شده است که از یک طرف در بحث فنی تواناست و از طرف دیگر در مباحث سرپرستی و حل مشکل خروج بازیکنان جوان مجرب است . برای انتخاب این کادر ، یک مطالعه عمیق صورت گرفته است و به واسطه « سلام و علیک » این مربیان انتخاب نشده اند . ضمن اینکه حیدریان سابقه کار با جوانان و فعالیت در لیگ برتر فوتسال را هم دارد .

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال تاکید کرد : تیم جوانان با تیم نوجوانان فرق دارد . هدایت تیم نوجوانان بر عهده علی صانعی است که قرار است در المپیک نوجوانان آرژانتین شرکت کند . تیم جوانان با هدایت حیدریان خودش را برای مسابقات آسیایی ۲۰۱۹ آماده می کند . ایران باید همانند تیم ملی بزرگسالان ، در مرحله مقدماتی مسابقات آسیایی هم حاضر شود . تیم های تایلند و ژاپن رقبای ایران در آسیا از همین الان برای تیم جوانان دست به کار شده اند و نمی توانستیم نسبت به این امر بی تفاوت باشیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

 

افزودن دیدگاه