قدرت بهادری : تیم نفت به پلی آف صعود کرده است/ عراقی ها برایمان کُری می‌خوانند !

0
399

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

قدرت بهادری درباره شرایطش در تیم فوتسال نفت عراق گفت : ما امروز آخرین بازی مرحله گروهی را برگزار می کنیم . تیم ما به مرحله پلی آف رسیده است و این بخش از مسابقات بعد از ماه رمضان برگزار می شود . به همین خاطر من امروز از عراق به ایران برمی گردم و اواخر ماه رمضان مجددا به نجف می روم .

وی تاکید کرد : تیم نفت عراق سال گذشته سهمیه مسابقات جام باشگاه های آسیا را کسب کرده است و ما امسال حتی اگر قهرمان لیگ عراق نشویم در جام باشگاه ها حضور خواهیم داشت .

بازیکن ملی پوش تیم نفت عراق یادآور شد : امیدوارم بتوانیم با پشت سر گذاشتن مسابقات مرحله پلی آف برای چندمین سال پیاپی در لیگ عراق قهرمان شویم .

بهادری همچنین درباره کری خواندن عراقی ها به خاطر همگروهی تیم های ملی فوتبال ایران و عراق در جام ملت های آسیا گفت : عراقی ها که خیلی برای ما کری می خوانند به خصوص به دلیل نتیجه دور گذشته جام ملت ها که عراق در ضربات پنالتی ایران را حذف کرد .

آنها مدام پنالتی « چیپ » یونس محمود را به یاد ما می آورند ، اما ما هم به آنها می گوییم امسال ایران تیم خوبی دارد و برد عراق در دوره گذشته شانسی بوده است . خود عراقی ها هم می گویند برای صعود به عنوان تیم اول به مرحله بعد کار سختی دارند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه