لک : امیدوارم گیتی پسند را به عنوان قهرمانی در لیگ برتر و جام باشگاه‌های آسیا برسانم !

0
152

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان گفت : امیدوارم در این تیم موفق باشم و گیتی پسند را به عنوان قهرمانی در لیگ برتر فوتسال و جام باشگاه‌های آسیا برسانم .

رضا لک در مورد انتخابش به عنوان سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان اظهار داشت : در جلسه‌ای که با جنتی مدیرعامل باشگاه گیتی‌پسند داشتم توانستیم به یک توافق کلی در رابطه با حضورم روی نیمکت گیتی‌پسند به عنوان سرمربی دست یابیم . البته من قبلاً در سال ۹۵ سابقه در این تیم به عنوان سرمربی بوده‌ام .

وی در ادامه گفت :‌ در سال ۹۵ روزهای خوبی با این تیم در اصفهان داشتم و خیلی از این موضوع خوشحالم که مجدداً به عنوان سرمربی این تیم انتخاب و به شهر خوب اصفهان برگشتم . بعد از انعقاد قراردادم با این باشگاه از خدای بزرگ خواستم که بتوانم در کنار این تیم موفق و گیتی‌پسند را به جایگاه اصلی خود که قهرمانی در لیگ برتر و جام باشگاه‌های آسیا است ، برسانم .

لک در مورد برنامه‌ایش و انتخاب کادر فنی و بازیکنان مدنظر خود گفت :‌ سعی من بر این است که حداقل از بازیکنان فصل قبل این تیم استفاده کنم البته می‌دانم که این تیم در بعضی از پست‌ها مشکل دارد و نیاز به بازیکن جدید است که آن هم با مشورت هیأت مدیره این بازیکنان را انتخاب خواهیم کرد . در جلسه هیأت مدیره که قرار است هفته بعد برگزار شود اعضای کادر فنی و همچنین برنامه‌های خود را تقدیم هیأت مدیره باشگاه می‌کنم .

وی همچنین در رابطه با انحلال باشگاه تأسیسات دریایی گفت : واقعاً جای تأسف دارد . تیم‌های خوبی همچون دبیری تبریز ، تام ایران خودرو و… حالا هم نوبت تأسیسات دریایی است که منحل می‌شود . به نظر من انحلال این باشگاه‌ها به ضرر فوتسال به خصوص تیم ملی است و نمی‌تواند اتفاق خوبی باشد . تیم تأسیسات همیشه یکی از تیم‌های خوب ایران و حتی آسیا بوده است واقعاً نبود این تیم در لیگ ایران شوک بزرگی به فوتسال است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه