ماجرای عجیب لغو یکی از دیدار‌های فوتسال !

0
183

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

یکی از دیدارهای جام حذفی فوتسال به خاطر کم کاری نماینده اردبیل لغو شد . این تیم که برای جام حذفی ثبت نام نکرده بود قصد داشت با کارت ملی بازی کند !
مسابقات جام حذفی فوتسال بعد از کش و قوس فراوان و انتقاداتی که نسبت به تیم های شرکت کننده در آن می شد ، سرانجام روز گذشته با برگزاری فقط دو مسابقه ( از چهار مسابقه ) استارت خورد .

تیم هیات فوتبال کرمان در دیدار با شهدای ایلام حاضر نشد و تیم الغدیر اردبیل هم به خاطر نقص مدارک ، اجازه بازی مقابل اتحاد برنا ورامین را نیافت تا این دو مسابقه با نتیجه ۳ بر صفر به سود حریفان اعلام شود .

ماجرای لغو دیدار نماینده اردبیل می تواند از عجایب فوتسال ما باشد . در حالی که یک بازه زمانی برای ثبت نام تیم ها در جام حذفی تعریف شده بود ، تیم الغدیر اقدامی در این زمینه انجام نمی دهد و ثبت نام بازیکنانش را چند ساعت مانده به شروع مسابقه ، در سایت کمیته فوتسال انجام می دهد !

کاظم سلیمانی دبیر کمیته فوتسال در این خصوص گفت : مسئولان تیم الغدیر تصور کرده اند که می توانند به نحوی در مسابقات شرکت کنند ! آنها فکر کرده اند نحوه شرکت در جام حذفی مثل حضور در جام رمضان است !

وی افزود : برای ثبت نام تیم ها یک بازه زمانی تعیین کرده بودیم که الغدیر در این بازه اقدامی نکرد . حتی هفته گذشته هم برای کمک به تیم الغدیر ، سایت ثبت نام را باز کردیم ولی گویا آنها بازهم کوتاهی می کنند . به خاطر تعدد مسابقات لیگ دسته سوم و لیگ مناطق ، ما هم ثبت نام تیم الغدیر را پیگیری نکردیم .

دبیر کمیته فوتسال تصریح کرد : نماینده اردبیل به خاطر کوتاهی در ثبت نام ، قصد داشت با کارت ملی بازی کند . حتی با من تماس گرفتند که اجازه بدهم با کارت ملی به میدان بروند ولی من مخالفت کردم . ناظر بازی هم این موضوع را صورت جلسه کرد و به تهران بازگشت .

سلیمانی در پاسخ به این سئوال که آیا تیم کرمان و اردبیل می توانند در دور برگشت به میدان بروند ؟ گفت : بله ، می توانند . ما سایت را مجددا برای آنها باز می کنیم تا کارت بازیکنانشان صادر شود . اگر بخواهند می توانند در بازی برگشت بازی کنند .

در بازی های جام حذفی فوتسال ، دیدار آرمان سیلک کاشان با پالایش نفت آبادان به تساوی ۳ – ۳ رسید . تیم قایقران تکاب هم با نتیجه یک به ۵ مغلوب مقاومت تهران شد . شهدای ایلام و اتحاد برنا هم به ترتیب با نتیجه سه بر صفر مقابل هیات فوتبال کرمان و الغدیر اردبیل ( به دلیل عدم حضور دو تیم ) پیروز شدند .

دبیر کمیته فوتسال در پاسخ به این سئوال که آیا ارزش داشت جام حذفی را با این تعداد تیم و به این شکل برگزار کرد ؟ یادآور شد : عدم همکاری از سوی خود باشگا ها بوده است . همین الان هفت تا هشت تیم لیگ برتری هم مدارک خود را برای ثبت نام نیاورده اند . وقتی تیم ها برای لیگ برتر آمادگی ندارند ، نمی توان به تیم های دیگر خیلی امیدوار بود . ضمن اینکه هیات رئیسه سازمان لیگ هم به ما ابلاغ کرد که جام حذفی باید برگزار شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه