حضور تاج و ساکت در تمرین تیم ملی ب !

0
83

به نشر از اخبار فوری فوتسال و نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

رئیس فدراسیون فوتبال در جمع ملی پوشان فوتسال گفت : کارخانه بازیکن سازی در فوتسال تعطیل نیست .
مهدی تاج ، رئیس فدراسیون فوتبال در جمع ملی پوشان تیم ملی ” ب ” فوتسال گفت : نسل به نسل تیم ملی فوتسال در حال تغییر است و شاهد حضور ۴ رده تیم ملی فوتسال هستیم . با توجه به موفقیت های فوتسال و اینکه ورزش در دنیار رو به رشد است ، هدفمان این است که همواره پشتوانه قوی داشته باشیم و تیم های قدرتمندی را برای مسابقات آماده کنیم .
وی ادامه داد : نگاه ما برای تیم های ملی گلخانه ای نیست و معتقدم گلخانه ای کار کردن در ورزش امروز دنیا پاسخگو نخواهد بود . در فوتسال لیگ پرمحتوا و پویایی داریم و حتی در آسیا نیز موفق هستیم البته مشکلاتی نیز وجود دارد که باید آن را رفع کنیم .
رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت : شما ملی پوشان پشتوانه بسیار خوبی هستید و تیم ملی ” ب ” متشکل از شما بازیکنان پرتلاش وجود دارد که با پشتکار خود برای تیم های ملی افتخار آفرین باشید . از مجموعه فدراسیون فوتبال ، سازمان لیگ فوتسال ، کمیته تیم های ملی و مرکز ملی فوتبال بخاطر حمایت از تیم های ملی تشکر می کنم . معتقدم با شما بازیکنان پرتلاش به آینده فوتسال می توان امیدوار بود .

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت : شما بازیکنان گزینه های شایسته فوتسال ایران هستید که برای افتخار آفرینی و موفقیت ایران تلاش می کنید .
محمدرضا ساکت ، دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت : فدراسیون فوتبال در بحث فوتسال سه جنبه را مورد توجه قرار تا بتواند به اهداف خود برسد . در بخش نرم افزاری که مسئله استعدایابی ، لیگ پویا و نظارت بر مسابقات را در دستور کاری خود داشت ، در بخش سخت افزاری نیز از اصلاح مربوط به کفپوش تا احداث ساختمان جدید و مرکز ریکاوری و بدنسازی که به زودی از یکی از بهترین مراکز تمرینی و علمی به شمار خواهد رفت ، فعالیتهای خود را انجام داده و دربخش سوم پرداختن به استعدادهایی که همانند شما در دستور کاری خود قرار داد تا بتواند در میادین مختلف موفق عمل کند . در واقع نگاه بلند مدت فدراسیون فوتبال موفقیت و سربلندی ورزش ایران در بخش فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی آقایان و بانوان است .
دبیرکل فدراسیون فوتبال در پایان گفت : شما بازیکنان به عنوان گزینه های شایسته فوتسال ایران هستید ، آرزوی موفقیت دارم و معتقدم که آینده فوتسال کشور با تلاش شما عزیزان در بهترین جایگاه در آسیا و جهان قرار خواهد گرفت .

سرمربی تیم ملی فوتسال گزارش کاملی از روند برنامه های تدارکاتی تیم های ملی فوتسال به مسئولین فدراسیون فوتبال ارائه کرد .
سرمربی تیم ملی فوتسال در جمع مسئولین فدراسیون فوتبال گفت : با توجه به اینکه برنامه ریزی های مختلفی برای تیم ملی فوتسال داشته و قصد داریم تا پشتوانه سازی کنیم ، اردوهای انتخابی یا همان اردوی تیم ملی ب را تشکیل داده و ۴۳ بازیکن را در سه مرحله اردو مد نظر خواهیم داشت .
وی گفت : تورنمنت های مختلفی برای بازیکنان در سال ۲۰۱۸ در نظر گرفته ایم تا بازیکنانی که در این اردوها انتخاب میشوند در کنار بازیکنان با تجربه تمرینات خود را برگزار و تیم مقتدری را تشکیل دهیم و در مسابقات آسیایی و جهانی پرقدرت ظاهر شوند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

 

افزودن دیدگاه