ادعای دوپینگی فوتسال : برنامه درمانی داشتم ، دوپینگ نکردم !

0
192

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از پایگاه خبری ورزش زنان ایران :

ستاد ملی ضد دوپینگ فهرست ورزشکارانی که آزمایش دوپینگ آن ها مثبت اعلام شده را اعلام کرد و زهره میثمی بازیکن تیم فوتسال پالایش نفت آبادان یکی از این نفرات است .

بر این اساس ، زهره میثمی بازیکن سابق تیم ملی فوتسال به دلیل مصرف ماده ممنوعه متنولون به مدت ۴ سال ( ۷ بهمن ماه ۹۶ تا ۶ بهمن ماه ۱۴۰۰ ) محروم شد .

میثمی از بهمن سال ۹۶ بر اساس ابلاغ اولیه دیگر تیم پالایش نفت آبادان در لیگ برتر فوتسال را همراهی نکرد و نفت ، بدون حضور وی در میادین ، قهرمانی لیگ برتر را جشن گرفت .

زهره میثمی در مورد محرومیتش صحبت کرده است و می گوید طی یک برنامه درمانی از دارو مصرف کرده و دوپینگ کردن را نمی پذیرد :

چرا باید دوپینگ کنم ؟

من جز در دوره های درمانی خودم دارویی مصرف نکردم . من نیازی به دوپینگ و مواد نیروزا ندارم و نخواهم داشت . ۱۸ سال است در فوتسال ایران حضور دارم و ۱۴ سال بازیکن تیم ملی بودم . اصلا این منطقی هست که من آبروی ۱۸ ساله ورزشی ام را به خطر بیاندازم ؟ مگر می خواستم به کجا برسم ؟ به تیم ملی ؟ تمام مکمل ها و داروهایی که استفاده کرده بودم را به عنوان توضیح و سند به کمیته استیناف دادم و منتظر بودم که رسیدگی شود .

من از صدور رای اطلاعی نداشتم . مدارک پزشکی ام را برای کمیته استیناف ارسال کرده بودم . حتی عادل فردوسی پور هم پیام عذرخواهی از بردن نام من در برنامه ۹۰ به عنوان بازیکن دوپینگی فرستاد اما چه سودی دارد . زمانی که به کمیته استیناف اعتراض کردم گفتند که نتیجه آن ۴۵ روزه مشخص می شود و اکنون بعد از یک ماه اعلام رای کرده اند و واقعا عجیب و خنده دار است .

از من ۲ میلیون تومان برای اعتراض روی رای اولیه گرفتند و گفتند که مدارک و اعتراض باید به آلمان برود اما ظاهرا جایی نرفته ! من ۲۸ اسفند مدارک پزشکی ام را ارائه دادم و با وجود تعطیلات عید ، چطور به این سرعت اعلام نظر شده ؟ حتی فدراسیون فوتبال هم می گوید در جریان نیست . برنامه ۹۰ هم در زمان دعوت از خانم جدیدی زاده نام من را مطرح کرد در حالی که رای من هنوز اعلام نشده بود .

این وصله ها به من نمی چسبد . ذات فوتبالی من با آمپول و قرص و دوا به دست نیامده که با این چیزها هم از بین برود . من اصلا نیازی به دوپینگ ندارم چون ثابت شده ام و تمام اهالی فوتبال و فوتسال بانوان من را می شناسند و تکنیک من را دیده اند . تکنیک من از بچگی از سال ۷۹ که پدیده بازی های استانی و کشوری شدم با من بود .

کسی با خراب کردن و آبرو بردن دیگران چیزی به دست نمی آورد و من هم برای کسانی را که دنبال خراب کردن من هستند آرزوی سلامتی می کنم . امیدوارم خداوند آن قدر به این افراد از هر لحاظ ، بدهد که چشم و دلشان سیر شود .

افرادی که باعث شدند نام من به عنوان دوپینگی مطرح شود دستشان در یک کاسه است و موضوع دوپینگ اصلا برای من مهم نیست . من به خودم اطمینان دارم . آن ها کسانی هستند که چشم دیدن بازی های خوب من را نداشتند . خوشحالم که بازی های خوب من آن قدر به چشم این افراد آمده که علیه من اقدام کردند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه