تیم فوتسال شهروند نوین سورک به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد /  آیا” م . ز ” مانع از صعود امید مرزن آباد می شود ؟

0
467

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مازند لیگ :

مرحله اول لیگ دسته دوم در حالی به پایان رسید که حالا خبرهای جالبی از گروه شش این بازی ها می رسد .

پس از پایان مرحله اول گروهی لیگ دسته دو فوتسال کشور تیم های امید مرزن آباد و لوازم خانگی بهروز قزوین به مرحله بعدی صعود کردند .
حالا پس از گذشت سه روز از هفته آخر این بازی ها که تیم مرزن آباد موفق شد در یک دیدار جوانمردانه در حالی که صعود خود را قطعی کرده بود تیم سورک را در خانه خودش شکست دهد و حکم به صعود نماینده قزوین دهد .
اما مسئولین تیم شهروند سورک که از صعود بازمانده بودند ، پس از پیگیری های خود متوجه حضور یکی از بازیکنان مرزن آباد ( م . ز ) در فصل جاری لیگ استان فوتبال مازندران نیز حضور داشته است ، نسبت به این اتفاق اعتراض داشتند و نامه اعتراض خود را بلافاصله پس از پایان بازی تقدیم نماینده فدراسیون کردند .
گفتنی ‌است ، شنیده شده مسئولان تیم فوتسال شهروند نوین سورک در راستای احقاق حقی که مدعی آن هستند ، به اخبار و تصاویری که از دیدار تیم های شهروند رامسر و ساحل تنکابن ( اینجا ) در لیگ برتر فوتبال مازندران در تاریخ ۲۷ آذر ۹۶ در مازندلیگ منتشر شده استناد نموده و قویا خواستار رسیدگی فوری موضوع شده اند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه