سلیمانی : همه باشگاه‌های لیگ برتری از مسابقات جام حذفی فوتسال اطلاع داشتند/ افزایش تیم‌ها در جام حذفی خیانت به اعتماد سایر باشگاه‌ها است !

0
156

‍به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :

کاظم سلیمانی در مورد اختلاف نظرش با اعضای هیئت رییسه کمیته فوتسال در مورد اضافه شدن چند تیم دیگر لیگ برتری به جام حذفی فوتسال گفت : اختلاف نظری وجود نداشته و من طبق مصوبه هیات رئیسه عمل کردم و طی نامه ای به همه باشگاه های فوتسال دسته اول ، دوم و لیگ برتر موضوع برگزاری جام حذفی را اعلام کردیم .

دبیر کمیته فوتسال گفت : حتی این موضوع در جلسه هم‌اندیشی که با مدیرعامل باشگاه ها برگزار شد بار دیگر اعلام شد . در این جلسه از ۱۴ مدیر عامل باشگاهای لیگ برتر ۱۰ مدیرعامل حضور داشتند و همگی آنها از برگزاری جام حذفی اطلاع پیدا کردند و هیچ کدام از این باشگاهها بجز شهروند ساری در زمان مقرر جهت حضور اعلام آمادگی نکرد . در این مسابقات ۷ تیم از لیگهای دسته اول و دوم فوتسال حضور دارند که جمعا با شهروند لیگ برتری ۸ تیم می باشند .

سلیمانی گفت : من قانونگذار نیستم مجری قانونم و باید مصوبه هیات رئیسه را اجرا کنم . همگی ما باید مطیع قانون باشیم همیشه مدعی هستیم که باشگاه های ما باید در بخش حرفه ای سازی و استاندارد سازی فعالیت داشته و خود را با این شرایط وفق دهند . باید از یکجا شروع کنیم و به نظر من اینجا بهترین موقع برای شروع و برخورد با باشگاه‌های است که سهل انگاری می‌کنند .

وی گفت : اگر ما الان ورود چند تیم به قرعه کشی جام حذفی را اضافه کنیم مطمئنا فردا دوباره در لیگ برتر این موضوع تکرار می شود . در حال حاظر باشگاه هایی که می خواهند در جام حذفی شرکت کنند اسناد و مدارک خود را در زمان مقرر اعلام شده برای کمیته فوتسال ارسال و به این کمیته اعتماد کردند . حالا اگر بخواهیم تعداد تیم‌ها را در جام حذفی افزایش دهیم به اعتماد این باشگاهها خیانت کردیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه