سلیمانی : جام حذفی برگزار میشود / لیگ برتر هم ۱۵ تیر شروع میشود !

0
188

کاظم سلیمانی درباره مسابقات جام حذفی فوتسال و اعتراض برخی از تیم‌ها نسبت به عدم حضور در این مسابقات اظهار داشت : ما آبروی‌مان را از سر راه نیاورده‌ایم و جام حذفی طبق برنامه قبلی برگزار خواهد شد . همه مدیران در جلسه‌ای که ما تصمیم گرفتیم حضور داشتند و اگر خودشان مشکلی دارند ،‌ تقصیر ما نیندازند .

وی ادامه داد : ما تقویم ورزشی داریم و نمی‌توانیم بازی‌ها را جابه‌جا کنیم . اینکه می‌گویند ما نامه نزده‌ایم ، اشتباه است . ما به تمام هیئت‌های فوتبال‌ استان‌ها نامه زدیم و اگر مشکلی پیش آمده است باید تیم‌ها از هیئت‌های استانی جویا شوند .

دبیر کمیته فوتسال در مورد تاریخ شروع مسابقات لیگ برتر و اینکه محمد ناظم‌الشریعه پیشنهاد داده است این مسابقات در خردادماه آغاز شود ، تصریح کرد : ناظم‌الشریعه قبلاً در این مورد با ترابیان صحبت کرده و برنامه خود را داده است . پیشنهاد ما هم در سازمان لیگ شروع مسابقات در ۲۷ خردادماه بود ،‌ اما هیئت رئیسه با آن مخالفت کرد . در هر صورت تاریخ شروع بازی‌ها ۱۵ تیر ماه تصویب شد و ما نیز همین برنامه را اجرا خواهیم کرد . در جلسه هیئت رئیسه از باشگاه‌ها نظر خواهی شد و طبق آن هم این تاریخ تصویب شده است .

سلیمانی در خصوص مشکلات تیم تأسیسات برای حضور در لیگ برتر و اینکه در نهایت چه تصمیمی در مورد این تیم گرفته می‌شود ،‌ گفت : ما آرزو می‌کنیم این تیم در مسابقات شرکت کند ،‌ اما انتظار داریم حبیب‌الله شیرازی ( رئیس هیئت فوتبال استان تهران ) هم در این مورد ورود کند . کفاشیان و ترابیان با مدیران تأسیسات جلسه داشته‌اند ،‌ اما با توجه به اینکه این تیم سهمیه تهران است ،‌ انتظار داریم شیرازی هم در این موضوع همراهی کند . همان‌طور که گفتم هیئت فوتبال تهران مسئول تأسیسات است و باید برای حل این مشکلات ورود کند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه