سازمان لیگ علیه سازمان لیگ / دود اختلاف‌ به چشم‌ فوتسالی‌ها رفت !

0
222

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

دومین دوره جام حذفی فوتسال که با اعتراض تیم‌های لیگ برتری به نحوه برگزاری آن قرار است از دهم اردیبهشت شروع شود ، به دلیل اختلافات داخلی در سازمان لیگ فوتسال ، تنها با هشت تیم برگزار خواهد شد .

کریم منصوری عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال بعد از اعتراض تیم‌های لیگ برتری از جمله گیتی‌پسند ، فرش‌آرا ، حفاری اهواز و آتلیه قم ، اعلام کرد مشکلی برای اضافه شدن تیم‌های جدید به جام حذفی وجود ندارد .

او اعلام کرد تیم‌هایی که شرایط حضور در مسابقات را دارند ، می‌توانند آمادگی خود را به سازمان لیگ اعلام کنند . به دنبال این تصمیم ، تیم‌های زیادی به کمیته فوتسال مراجعه کردند تا مدارک خود را برای حضور در جام‌حذفی تحویل دهند اما با مخالفت کاظم سلیمانی ( دبیر سازمان لیگ ) ، هیچ تیمی به جام حذفی اضافه نشد .

به نظر می‌رسد اختلاف‌ها بین اعضای سازمان لیگ به خصوص کریم منصوری و کاظم سلیمانی باعث شد تیم‌های لیگ برتری متضرر شوند و در نهایت مسابقات با هشت تیم و تنها یک تیم لیگ برتری ( شهروند ساری ) برگزار شود .

بر اساس اعلام سازمان لیگ ، قرعه کشی مسابقات جام حذفی فوتسال فردا ( چهارشنبه ) برگزار می‌شود . الغدیر اردبیل ، شهدای ایلام ، قایقران تکاب ، هیات فوتبال کرمان ، شهروند ساری ، آرمان سیلک کاشان ، مقاومت تهران و پالایش نفت آبادان هشت تیم حاضر در قرعه‌کشی هستند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه