دوباره آمدن ، نیامدن دبیری شروع شد !

0
167

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

افشین دبیری مدیرعامل باشگاه دبیری تبریز در مورد شایعاتی مبنی بر بازگشت این تیم به لیگ برتر فوتسال گفت : این موضوع صحت ندارد . مسئولان فوتسال استان در این خصوص با ما صحبت کردند ، اما شرایط هنوز مهیا نیست . تا زمانی که سلیمانی در فوتسال باشد ، ما در لیگ برتر شرکت نخواهیم کرد . شرایط فوتسال الان بدتر هم شده است .

وی ادامه داد : درودگر عاشق فوتسال است و برای این رشته پدری کرده . کسی که عاشق این رشته باشد ، اجازه نمی‌دهد شرایط آن بلاتکلیف باشد . متأسفانه چرخه ما ایراد دارد و هیچ کاری هم جلو نمی‌رود . افرادی مانند حسین شمس و وحید شمسایی را که ویترین فوتسال هستند ، تخریب می‌کنیم و به حاشیه می‌رانیم . زمانی که درودگر رئیس کمیته فوتسال بود ، با من اختلاف داشت ، اما مشکلات تیمداری ما را برطرف کرد .

مدیرعامل باشگاه دبیری با اشاره به صحبت‌های دبیر کمیته فوتسال علیه خودش گفت : سلیمانی گفته بود که دبیری کجای فوتسال بوده است . من دروازه‌بان فوتسال بوده‌ام . آقای سلیمانی ! شما چه کارنامه‌ای داری ؟ فکر می‌کنید اگر فردی مانند درودگر بر فوتسال ریاست می‌کرد ، اجازه می‌داد وضعیت نماینده فوتسال ایران در جام باشگاه‌های آسیا این‌گونه و بلاتکلیف باشد ؟! او با تمام توان برای برطرف شدن مشکلات تلاش می‌کرد . مدیران فعلی چه می‌کنند ؟ مشکلات فوتسال به خاطر این است که مدیران ما ، « سوار کار » نیستند . من به آنها می‌گویم که کنار بکشند و کار را به کاردان‌ها واگذار کنند .

« ما اکنون به کارهای تجاری و بیمارستانی خود می‌رسیم و آرامش داریم » ، دبیری در مورد تهدید تیم مس سونگون به کنار گذاشته شدن از مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا ، با بیان این جمله تصریح کرد : چرا باید هم در فوتسال هزینه کنیم و هم ببینیم سلیمانی با ما چه رفتاری می‌کند ؟ مشکل باید از ریشه حل شود . اگر پدر خانواده نتواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد ، کارهای خانواده به سختی پیش می‌رود . چرا تیم‌ها را تهدید می‌کنید ؟ خودتان کم کم با هم یک تیم تشکیل دهید و در مسابقات شرکت کنید !

وی با ابراز خوشحالی از حضور مس سونگون در جام باشگاه‌های آسیا خاطرنشان کرد : خیلی خوشحالیم که مس سونگون به عنوان نماینده استان آذربایجان شرقی به عنوان قهرمان ایران می‌خواهد در جام باشگاه‌های آسیا شرکت کند و ما هم هر کمکی از دست‌مان بربیاید ، برای این تیم انجام خواهیم داد . امیدوارم شرایطی ایجاد شود که مشکلات مس به سرعت حل شود تا این تیم بتواند پس از چند سال ، قهرمانی آسیا را برای یک باشگاه ایرانی به ارمغان بیاورد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه