منصوری : برگزاری جام حذفی فوتسال با ۸ تیم قشنگ نیست !

0
175

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال می‌گوید برگزاری مسابقات جام حذفی با حضور هشت تیم جالب نیست و حداقل ۱۰ تیم دیگر آمادگی حضور در این رقابت‌ها را دارند .
کریم منصوری درباره برگزاری جام حذفی فوتسال با ۸ تیم ، گفت : شروع این مسابقات با هشت تیم قشنگ و جالب نیست . من هم در سایت‌های خبری خواندم که هشت تیم در این رقابتها حاضر می شوند . باید پیگیری کنیم که چرا تیم های کمی در این مسابقات حاضر شده اند .

وی افزود : بعضی از باشگاه های لیگ برتر و لیگ یک تماس می گیرند که آمادگی کامل برای حضور در جام حذفی را دارند ولی به آنها فرصتی داده نمی شود . باید با علی کفاشیان و کاظم سلیمانی رئیس و دبیر کمیته فوتسال در این ارتباط صحبت کنم . خیلی از باشگاه ها هم از برگزاری و یا پاداش جام حذفی فوتسال ابراز بی اطلاعی کرده اند .

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در پاسخ به این سئوال که آیا امکان تغییر در برنامه و تیم های جام حذفی وجود دارد یا خیر ؟ تصریح کرد : باید ابتدا از کمیته فوتسال سئوال کنیم که آیا اطلاع رسانی جام حذفی کامل و مناسب صورت گرفته است یا خیر . الان ۱۰ تیم با من تماس گرفته اند که آمادگی حضور در جام حذفی را دارند .

منصوری همچنین در خصوص زمان شروع لیگ برتر فوتسال یادآور شد : در جلسه قبل هیات رئیسه سازمان لیگ تاریخ شروع لیگ ، ۱۵ تیرماه تصویب شد . این تاریخ هم تغییر نکرده است .

وی درباره اینکه این تاریخ مدنظر کادرفنی تیم ملی نیست ، گفت : امسال تیم ملی مسابقات خاصی ندارد . ما بر اساس درخواست کتبی سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال و تقویم تیم ملی ، برنامه لیگ را مدون کرده ایم . یکی دو هفته زودتر یا دیرتر ، تاثیری ندارد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه