فوتسالی‌ها و وعده‌هایی که عملی نمی‌شوند !

1
674

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم  :

وعده‌های رئیس فدراسیون فوتبال و سرپرست کمیته فوتسال به ملی‌پوشان فوتسال کشورمان محقق نشده و این مسئله ناراحتی شاگردان ناظم‌الشریعه را به‌ دنبال داشته است .
تیم ملی فوتسال کشورمان بهمن ماه سال گذشته ، یعنی حدود ۴۰ روز پیش برای دوازدهمین بار به مقام قهرمانی مسابقات فوتسال آسیا دست یافت و بار دیگر با اقتدار بر بام قاره کهن ایستاد .

در آن روزها مهدی تاج ، رئیس فدراسیون فوتبال که برای دیدار فینال و جشن قهرمانی تیم ملی به چین تایپه سفر کرده بود به‌همراه علی کفاشیان ، رئیس کمیته فوتسال آسیا و سرپرست این کمیته در ایران در جشن قهرمانی تیم ملی شرکت کرد ، اما در حالی که همه بازیکنان و کادر فنی منتظر دریافت پاداش از سوی رئیس فدراسیون بودند ، این اتفاق نیفتاد و تاج و کفاشیان وعده پایان سال را به بازیکنان دادند .

البته پس از قهرمانی تیم ملی ، مبلغ هزار و ۶۰۰ دلار به بازیکنان تیم ملی به‌ عنوان پول توجیبی پرداخت شد و برای پاداش اصلی وعده روزهای پایانی سال به آنها داده شد ، وعده‌ای که شاید فقط هدف از بیان آن رهایی رئیس فدراسیون فوتبال و سرپرست کمیته فوتسال از فشار بازیکنان و کادر فنی بود . در هر صورت وعده‌ ۴۰ روزه‌ای که تاج و کفاشیان برای پرداخت پاداش‌ها داده بودند تمام شد و مطابق انتظار هیچ خبری از پرداخت نشد .

علی کفاشیان در روز‌های پایانی سال ۹۶ در مصاحبه‌ای با خبرنگاران در واکنش به عقب افتادن پاداش بازیکنان فوتسال گفت : « مگر پاداش‌ها عقب افتاده ؟ عیبی ندارد جوانیم و ان‌شاءالله کار می‌کنیم و آن‌ را می‌دهیم ( با خنده ) . این موضوع دیر یا زود دارد ، اما سوخت‌ و سوز ندارد . » ، اینکه شخص اول فوتسال کشور از عقب افتادن پاداش بازیکنان بی‌خبر است ، جای تعجب ندارد ، چون کفاشیان در گذشته هم از بسیاری از مسائل جاری فوتسال بی‌خبر بوده است ، اما این سؤال باقی است که ؛ اگر این افتخار توسط تیم ملی فوتبال هم به دست می‌آمد کسی می‌توانست پرداخت پاداش‌ها را فراموش کند ؟

به‌هرحال پرداخت پاداش ۲۲ میلیون تومانی فوتسالیست‌ها برای فدراسیون فوتبالی که در این‌ روزها هزینه‌های زیادی را برای بازی با تیم‌هایی هم‌چون سیرالئون انجام می‌دهد ، نباید کار سختی باشد ، اما از قرار معلوم برای فدراسیون‌نشین‌ها بازی با سیرالئون مهم‌تر از فوتسال است و این‌بار هم تاج و کفاشیان به‌مانند پاداش‌های جام جهانی فوتسال که حدوداً پس از یک سال پرداخت شد ،‌ فعلاً قصد پرداخت این پاداش‌ها را ندارند . در روزهایی که اختلاف‌نظر‌ها در رشته فوتسال زیاد شده و برخی بازیکنان صحبت از خداحافظی زودهنگام از تیم ملی می‌کنند ، این بی‌توجهی مسئولان می‌تواند موجب دلسردی بیش از پیش اهالی فوتسال شود و عواقب بدی برای این رشته پُرطرفدار داشته باشد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

یک دیدگاه

افزودن دیدگاه