اختصاصی | رعدی : دیگر در لیگ یک مربیگری نمیکنم / درست نیست لیگ یک تمام نشده مدیر عامل از گفتگو با ۳ مربی دیگر صحبت کند !

0
249

رعدی سرمربی سن ایچ پس از صعود تیمش به لیگ برتر به اخبار فوری فوتسال گفت :
روزی که برای هدایت تیم با من صحبت شد به اقای باقری مدیر تیم گفتم هدف تیم چیست که اعلام کرد صعود به لیگ برتر ، گفتم برای صعود احتیاج به چند بازیکن است .
اگر چه نمیتوان در فوتسال قول قهرمانی داد ، اما خوشبین بودم.یک مجموعه کامل همراه تیم بود و بچه ها هم تلاش کردند . در نیم فصل اول خیلی خوب بودیم . در فاصله بین دو نیم فصل کمی افت کردیم . اما در نهایت به پلی اف صعود کردیم . باشگاه نگران بود که مانند سالهای گذشته تا همین مرحله باشند . اما گفتم امیدوار باشید .
ابتدا با مبل کریمی را در کرج بردیم و در ساوه هم با نتیجه خوبی پیروزی شدیم و صعود کردیم .
در این مسیر مشکلاتی هم بود که مقابله کردیم . در طول فصل دخالت هایی بود که اعتنا نکردم . مدیر عامل ما گاهی جوانی میکرد و مشکلات و حرف ها را به من انتقال میداد . من در طول فصل دو بار استعفا دادم . اما در کل راضی هستم .

نکته مهمی که در تیم ما بود ۱۴ هفته صدرنشینی سن ایچ بود . یعنی ما در طول فصل بدون نوسان در حال پیشرفت بودیم با تعدادی بازیکن باتجربه و جوان که همراه ما بودند .
یکی از دلایل مهم صعود ما اعتماد دوجانبه بین من و بازیکنان بود نکته دوم تمرکزی بود که در طول فصل داشتیم و نکته سوم به دلیل این که کادرفنی کوچکی داشتیم بدون هیچگونه اختلافی در کنار هم کار کرد کردیم .
یکی از مشکلاتی که ما داشتیم کم تجربگی کادر مدیریتی بود هنوز بازی پایانی فینال ما باقی مانده که مدیرعامل تیم مصاحبه کرده و گفته برای فصل آینده سه گزینه داریم که یکی از آنها رعدی است بیان چنین حرفی قشنگ نیست به هر تیمی که رفتم ابتدا شرایط تیم و حواشی آن را بررسی و با برخی از مربیان مشورت می کنم .
در تعطیلات نوروزی هستیم و پس از آن تصمیم می‌گیرند همین الان چند تیم با من برای فصل های اینده صحبت کرده‌اند که به آنها گفتم اجازه بدهیم پس از تعطیلات تصمیم میگیرم .

در حال حاضر دنبال مربی فنی نیستند دنبال این هستند که مدیرعامل و هیات مدیره از چه کسی خوشش می آید اما مطمئن هستم دیگر در لیگ یک مربیگری نخواهم کرد در لیگ یک همه بازیها فینال است و با یک اشتباه تمام زحمات به باد میرود .

کیفیت لیگ برتر کمتر از سال گذشته بود و سرمربیان و مربیان گاهی از بازیکنان اطلاعات فنی بیشتری داشتند .
امسال مربیان خوبی بیرون بودند . عیبی ندارد که مربیان جوان کار کنند . اما بار فنی کم میشود . باید از لابی کردن ها فاصله گرفت تا خانواده فوتسال حاشیه کمتری داشته باشد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه